GÜNDEM

Onur Büyüktopçu'ya cinsel içerikli video şantajı! En yakından darbe yedi

Yemekteyiz sunucusu Onur Büyüktopçu, kendisine ait cinsel içerikli video ve fotoğrafların basına verileceği tehdidiyle büyük bir şok yaşadı. Büyüktopçu'nun tam 50 bin TL'si gitti.

Onur Büyüktopçu'ya cinsel içerikli video şantajı! En yakından darbe yedi

Tv8 ekranlarının sevilen yarışması Yemekteyiz'in sunuculuğunu yapan Onur Büyüktopçu, şantaja uğradı. Ünlü isimden kendisine ait cinsel içerikli video ve fotoğrafların basına verileceği iddia edilerek 50 bin TL istendi. 

Gelen tehdit üzerine büyük bir şok yaşayan Büyüktopçu, hemen şantajcının banka hesabına 50 bin lira yatırdı. Ardından konuyu araştıran ünlü oyuncu, mesajı gönderen kişinin arkadaşı olduğunu öğrendi. Büyüktopçu, şantajın devam etmesi üzerine ise savcılığa başvurdu.

Taciz Edildiğini İtiraf Etmişti: Onur Büyüktopçu geçtiğimiz günlerde de bir kadının tacizine uğradığını dile getirmişti. 3 yıl önce bir tatil mekanında üstü çıplak olarak güneşlenirken tacize uğradığını söyleyen Büyüktopçu, o anları şöyle anlatmıştı;
- Üstüm çıplak altımda şort var. Güneşlenmişim. Bir tane biri geldi. Ben herhalde arkadaşım şaka yapacak sandım. Bir tane hanımefendi diyeceğim ama hanımefendi de değil. Oramı buramı mıncıklıyor. Kalktım hemen gözüm kapalı. 'Ayy koriş' dedi 'ben seni çok seviyorum'. Dedim hanımefendi ne yapılorsunuz. Ben orda güneşlenen bir insanım. Bu bir tacizdir. yapamazsınız öyle bir şey. Beni ekranda çok sempatik bulabilirsiniz. Ama böyle bir hakkı yok. Benim vücuduma dokunma hakkınız yok. Hiç kimsenin yok. Ben çok sinirlendim.

Oradaki görevliye seslendim. Dedim ki şu hanıfendiyi alın burdan. Mahkemeye versem tacizden kazanırım. Bir de bu ünlü işte burnu havada diyorlar. Ben bir hanımefendiye yapsam orasını burasını mıncıklasam döverler beni.
 
 
ÇOK OKUNANLAR
Yorumlar