GÜNDEM

Okan Kurt ile Beyaz TV muhabiri birbirine girdi: Delikanlı gibi konuş

Okan Kurt, kendisini Almanya'da yaşayan kadınlardan para istemekle ve Demet Akalın'ı aldatmakla suçlayan Beyaz TV'deki Söylemezsem Olmaz programının muhabirini görünce çılgına döndü.

Okan Kurt ile Beyaz TV muhabiri birbirine girdi: Delikanlı gibi konuş

Beyaz TV'deki Söylemezsem Olmaz programı, kendisini Almanya'da yaşayan kadınlardan para istemekle ve Demet Akalın'ı aldatmakla suçlayınca Okan Kurt çılgına döndü. Söylemezsem Olmaz muhabiri Uğur Kotan ile Fox TV'de yayınlanan 'Yaparsın Aşkım' programının yılbaşı özel bölümünün çekiminde karşılaşan Kurt, kendisine soru sormak isteyen muhabire çok sert çıktı.

Ece Erken ve Bircan Bali'nin sunuculuğunu yaptığı 'Söylemezsem Olmaz' programının önceki gün ekrana gelen bölümünde Okan Kurt'un "Almanya'da bir kadından sürekli para istediğini ve Demet Akalın'la evliliğinin mantık evliliği" olduğu, hatta Kurt'un Akalın'ı aldattığı iması ekrana taşındı.

Uçankuş kameralarına yansıyan olayda Okan Kurt, kendisiyle röportaj yapmak isteyen muhabirin soruları üzerine nereden geldiği soran ve Beyaz Tv'nin muhabiri olduğunu öğrenen Kurt, önce kibarca konuşmak istemediğini söyledi.

Gündeme bomba gibi düşen bu iddianın ardından Okan Kurt ile Beyaz TV'nin muhabiri Uğur Kotan, Fox TV'de ekrana gelen 'Yaparsın Aşkım'ın yılbaşı özel programı çekimi sırasında karşılaştı. Kurt, kendisine soru sormak isteyen muhabire sert devranınca ikili arasında tartışma çıktı.

ÇOK OKUNANLAR
Yorumlar