GÜNDEM

Nurseli İdiz anlattı! 'Efe'yi ben de tanıyorum, Beren yıkılmıştı...'

Nurseli İdiz, Kanal D'de yayınlanan 2. Sayfa programına konuk oldu. İdiz, merak edilenleri canlı yayında anlattı...

Nurseli İdiz anlattı! 'Efe'yi ben de tanıyorum, Beren yıkılmıştı...'

Ünlü oyuncu Nurseli İdiz, Kanal D'de yayınlanan 2. Sayfa programına konuk oldu. Son günlerde boşanma iddiaları ile gündemden düşmeyen Beren Saat'i Türkiye'nin Yıldızları programından tanıdığını söyleyen İdiz, Saat'in psikolojisinin iyi olmadığını düşündüğünü söyledi. Saat'in paylaşımında da yer verdiği eski sevgilisi Efe'yi de tanıdığını söyleyen İdiz, "O kadar masumane bir şey ki... Beren'in evli olması bir şey değiştirmez. 50 yaşındayken de onu hatırlayabilirsin. Çocuk ölmüş gitmiş. İnsan kırıldığında en masum ilişkisini hatırlar" dedi.

İşte İdiz'in canlı yayında yaptığı o açıklamalar:

- Beren'in psikolojisinin iyi olduğunu düşünmüyorum. Sıkıntılı bir dönemde olduğunu düşünüyorum. Evliliği iyi gitmiyor olabilir, bir projesi iptal olsun ne olur? Vız gelsin bunlar Beren'e... 35 yaşında kız için nedir bunlar? Evliliği kötü gitse nolur? Millet 30 kere ayrılıp boşanıyor. Çocuk olunca ayrılık daha zor. Kendine yeni bir hayat kurar, yeni bir evlilik yapar. Güzel bir ailenin kızı... Beren hayatın ortasında değil, başında. Biz 58-60 yaşında insanlar 20-25 sene yaşayalım diyoruz. Ona ne oluyor? Sus kız Beren! Duymayayım bir daha!

'Efe'yi ben de tanıyorum, Beren yıkılmıştı...' - Sayfa 3

- Ben Beren'i Türkiye'nin Yıldızları'ndan tanıyorum. Son derece yetenekli bir kız. Biz ona bir müzikal verdik, 2 saat sonra İngilizce olarak hazırlayıp geldi. Öyle kabiliyetli bir kız.

- Efe'yi de tanıyorum. O kadar masumane bir şey ki... Beren'in evli olması bir şey değiştirmez. 50 yaşındayken de onu hatırlayabilirsin. Çocuk ölmüş gitmiş. İnsan kırıldığında en masum ilişkisini hatırlar.

'Efe'yi ben de tanıyorum, Beren yıkılmıştı...' - Sayfa 4

- Onun vesilesiyle yarışmaya girdiğini, çok masumane bir ilişki olduğunu ve onun ölümüyle Beren'in yıkıldığını hatırlıyorum.
- Beren ve Engin'i ilk gördüğümüzde 'bunlar tamam' dedik. Beren baştan parlayan bir yıldızdı.

"ÖNÜNDE SAYGI İLE EĞİLİYORUM"
- Serenay'ı izledim Alice Müzikali'nde... Müthiş bir kız. O artık Avrupa standartlarında. Broadway yıldızı. Bir de o fırlama çocuk Enis... İkisi oyunu götürüyorlar. Serenay şöhret ve dönüp tiyatro yapıyor. Önünde saygıyla eğiliyorum.

- Müzikali izledikten sonra, Ezgi'ye '15 yaş küçük olsaydım, rolün benimdi' dedim. Yerlere yattı gülmekten...

'Efe'yi ben de tanıyorum, Beren yıkılmıştı...' - Sayfa 9

- Eğer bir oyuncu görselliğe takılıyorsa, iyi oynayamıyor. Artık güzel bir kadın koyayım, yanına da yakışıklı bir adam koyunca olmuyor diziler. 30 yaşında estetik yaptırmak nedir? Kafayı mı yedi bunlar. 40 yaşına 50 yaşına gelince ne yapacaklar?

Yorumlar