TV HABER

Nur Viral izleyiciden gelen vahşet itirafa dayanamadı "Dur artık anlatma"

Nur Viral'ın sunduğu Beyaz TV ekranlarında yayınlanan Hayatta Her Şey Var programında bir kadının kocasının kendisine yaptığı işkenceyle ilgili itirafı canlı yayında kan dondurdu.

Nur Viral izleyiciden gelen vahşet itirafa dayanamadı "Dur artık anlatma"

Haftaiçi canlı olarak Beyaz TV ekranlarında yayınlanan Nur Viral'ın sunduğu Hayatta Her Şey Var programında kadının kocasının yaptığı işkence ile ilgili itirafı canlı yayında kan dondurdu.

Viral, kadın seyircinin anlattıklarına dayanamadı ve "Dur artık anlatma" diye yalvardı. Kadını yaptığı itiraflar da bu kadar da işkence olmaz artık dedirtti.

Nur Viral izleyiciden gelen vahşet itirafa dayanamadı

Nur Viral seyirciye yalvardı

Hayatta Her Şey Var programına katılan kadının kocasıyla ilgili anlattığı işkence itirafı seyircileri nefessiz bıraktı. Canlı yayına bağlanan kadın, "Ben hayatımın itirafını yapacağım. Beni yargılanmasınlar lütfen. Buna çok ihtiyacım var. Ben 18 yaşında evlendim ve boşandım. Ben kocamdan çok büyük şiddet gördüm öyle böyle değil. Kocam kuyruk sokumu kemiğimi yerinden çıkarttı. Kemiklerimi kırdı.
-Bir buçuk aylık evlilikti. Zoraki evlendim. Kocam evlendiğimiz gece benim bir sevdiğim var dedi. Babanın evine yollayacağım seni dedi. 2 gün ayrı yerlerde yattık. 2 gün beni eve kitledi. Yemek vermedi üst komşum bana sepetle yemek verdi. ifadelerini kullandı. Genç kadının işkenceye uğradığını anlattığı sırada ise Nur Viral "Dur artık anlatma" diyerek kadını durdurmak zorunda kaldı.

4 Yıllık hayatımda böyle vahşet duymadım

Seyircinin telefonu kapatmasından sonra konuyla ilgili konuşan Nur Viral, "Sevgili seyirciler, az önce bir kadının gerçekten feryadını dinledik canlı yayında. Bir kadına uygulanan artık buna ben şiddet bile demek istemiyorum bir vahşetin hikayesine tanıklık ettik. Hep programda ne söylüyorum Allah'ım ne verirsen ver hayırlısını ver.-İnanın evlatlarımız eş ararken ona buna bakmamak lazım. Akıl sağlığı yerinde mi? Vicdanı var mı? Ahlakı var mı? Tek sorgulamamız gereken şey bu. Adamın başka sevgilisi var diye ve ailesi onu zorla evlendirdi diye kadına yapmadığı şiddeti bırakmamış. Ben size bir şey söyleyim mi?  Bakın 4. yılım bu programda. Yüzlerce hikaye dinlemedim. Ama bu gün duyduklarım şu dakika kulağımın işittiğini hiç tanıklık etmedim. Allah zorunuzu kolaylaştırsın. Bu nasıl vahşet böyle. Allah yapılan hiç bir kötülüğü kimsenin yanına bırakmıyor." dedi.

Yorumlar