GÜNDEM

Nedim Şener yazdı: ‘Utanmaz Erkekler Partisi’.

Hürriyet gazetesi yazarı Nedim Şener, Samsun'da boşandığı eşini sokak ortasında, çocuğunun gözü önünde döven caniye ateş püskürdü. Şener, ''Türkiye’nin en büyük partisini oluşturuyorlar: adı da ‘Utanmaz Erkekler Partisi’'' diyerek açtı ağzını yumdu gözünü.

Nedim Şener yazdı: ‘Utanmaz Erkekler Partisi’.

Hürriyet gazetesi yazarı Nedim Şener, Samsun'da boşandığı eşi tarafından sokak ortasında darpedilen kadını döven eski kocaya ateş püskürdü. Şener, ''O alçak tutuklandı ama zihniyeti serbest, aramızda elini kolunu sallaya sallaya dolaşıyor. Zaten kısa süre sonra kendisi de tahliye edilir, o alçağı serbestçe aramızda gezinirken görürüz. Tıpkı çocuğunun önünde eşini tabancayla vuran, bıçaklayan, bıçakla boğazını kesen, kaynar suyla vücudunu yakıp, “Öldürürüm seni, birkaç ay yatar çıkarım nasıl olsa” diyen alçaklar gibi'' diyerek sitem etti. 

İşte yazı... 

Öldürülen kadın, öldüren erkek.
Tacize uğrayan kadın, taciz eden erkek.

Tecavüze uğrayan kadın, tecavüz eden erkek.

Hakarete uğrayan kadın, hakaret eden erkek.

İşkence edilen kadın, işkence eden erkek.

Dövülen kadın, döven erkek.

Samsun’da bu alçaklardan birisi önceki gün sokak ortasında, 5 yaşındaki çocuğunun gözü önünde boşandığı eşini öldüresiye darp etti.

O alçak tutuklandı ama zihniyeti serbest, aramızda elini kolunu sallaya sallaya dolaşıyor. Zaten kısa süre sonra kendisi de tahliye edilir, o alçağı serbestçe aramızda gezinirken görürüz. Tıpkı çocuğunun önünde eşini tabancayla vuran, bıçaklayan, bıçakla boğazını kesen, kaynar suyla vücudunu yakıp, “Öldürürüm seni, birkaç ay yatar çıkarım nasıl olsa” diyen alçaklar gibi.

Yazının tamamı için tıklayın... 

Yorumlar