GÜNDEM

Nedim Şener: HDP seçmeni olmak zor iş!

CNN Türk ekranlarında HDP seçmeni ile ilgili söylediği sözlerle tepki çeken Hürriyet gazetesi yazarı Nedim Şener, bugünkü yazısında 'HDP seçmeni olmak zor iş!' başlıklı bir yazı kaleme aldı.

Nedim Şener: HDP seçmeni olmak zor iş!

CNN Türk ekranlarında HDP seçmeni ile ilgili tepki çeken sözlerde bulunan Nedim Şener, bugünkü yazısında o sözlerini açıkladı. 

Nedim Şener, bugünkü yazısında başlık olarak da 'HDP seçmeni olmak zor iş!' ifadesini kullandı. 

İşte o yazı:

Demokrasi adına, hukuk içinde siyaset yapsın diye oy verdikleri parti, terör örgütü ile ilişki içinde.

Yalnız yurtiçinde değil, tüm dünyada oy verdikleri partinin milletvekilleri, on binlerce insanı katleden PKK en ağır insanlık suçlarını işlerken ona “terör örgütü” dahi deyip kınayamıyor.

CNN Türk’te ‘Tarafsız Bölge’ programında HDP’nin, Türk-Kürt ayırmadan masum insanları katleden ve on binlerce insanın canına kıymış PKK’nın siyasi sözcüsü olduğunu bile bile oy vermeyi, “askerimize sıkılan kalaşnikof kurşunu”na benzetmemi çarpıtan ve kızanlar oldu.

Çarpıtma şuydu: Sadece terör örgütü PKK ve onun siyasi ayağı HDP ile oy verenlerinden söz etmeme rağmen, küçük beyinleriyle sözlerimi çarpıtıp “Kürt düşmanı” ilan etmeye kalktılar.

Terörist PKK’ya onun siyasi uzantısına laf söyleyince “Kürt düşmanı ilan etmek” eski taktikleridir.

Öte yandan, sosyal medyada edilen küfürler, ahlaken çürümüş bir kısım HDP seçmenin gerçek yüzünü bir kez daha gösterdi. Diğerlerinin payına da kendilerini beraberce oy verdikleri bu küfürbazlarla eşitlemek kaldı.

Yazının tamamı için tıklayın...

Yorumlar