GÜNDEM

Necati Şaşmaz'dan boşanmak istediği eşi Nagehan Şaşmaz'a tazminat şoku

Necati Şaşmaz'ın, önceki gün boşanma davası açtığı eşi Nagehan Şaşmaz'dan talep ettikleri ortaya çıktı. Şaşmaz'ın eşinden istediği tazminatın miktarı ise olay oldu.

Necati Şaşmaz'dan boşanmak istediği eşi Nagehan Şaşmaz'a tazminat şoku

7 yıl süren evliliklerini bitirecek olan Necati Şaşmaz ve Nagehan Şaşmaz'ın ayrılık sebepleri merak konusu olurken, aldatma iddiaları ortaya atılmıştı. Geçtiğimiz aylarda da ortaya çıkan boşanma haberlerini yalanlayan Necati Şaşmaz, bu sefer avukatı aracılığı ile Nagehan Şaşmaz'a dava açıldığını duyurmuştu. Necati Şaşmaz'ın açtığı davada talep ettikleri ise gündeme bomba gibi oturdu.

Mahkemeye verilen dilekçede boşanma sebepleri olarak tarafların evlilik birliğinin Nagehan Şaşmaz’ın ağır kusurlu eylemleri neticesinde temelinden sarsması denildi. Avukat bu nedenle çiftin boşanmalarını, çocukların velayetinin de babaya verilmesini talep etti. Ayrıca Necati Şaşmaz'ın, eşinden 5 milyon lira manevi, 5 milyon lira da maddi olmak üzere toplam 10 milyon lira istediği ortaya çıktı.

YURT DIŞINA KAÇIRMA TEDBİRİ

Dilekçede; Nagehan Şaşmaz'ın Alman vatandaşı olması sebebiyle, annelerinin çocukları yurt dışına çıkarıp, bir daha getirmeyebileceği tehlikesi söz konusu olduğundan, çocuklar için tedbiren yurt dışına çıkış yasağı konulması istendi.

İHANET Mİ ETTİ

Necati Şaşmaz'ın eşinden boşanması hayranlarını oldukça üzerken, ünlü oyuncunun bu istekleri doğrultusunda Nagehan Şaşmaz'ın ihanet iddiaları yeniden gündeme geldi.

AVUKATI CANLI YAYINDA AÇIKLADI

Daha önce de boşanacakları konuşulan çift hakkında ihanet iddiaları ortaya atılmıştı. Necati Şaşmaz'ın avukatı, dün bir canlı yayına katılarak açıklamalarda bulunmuş ve müvekkili Necati Şaşmaz'ın, eşinden boşanmak için mahkemeye başvurduğunu açıklamıştı.

Avukat, ihanet iddialarını yalanlarken canlı yayında şöyle konuştu: "Müvekkilim Necati Şaşmaz iki evladının annesi Nagehan Şaşmaz ile evliliğini tüm çabalarına rağmen kurtaramamış ve bugün itibariyle ayrılık kararını hayata geçirerek Nagehan Şaşmaz aleyhine boşanma davası açmıştır."

"Ailenin mahremiyeti, tarafların kişilik hakları ve özellikle iki müşterek çocuğun psikolojilerinin korunması amacıyla tarafların bu sürecinde gerekli hassasiyetin gösterilmesini kamuoyundan rica ediyoruz."

ÇOK OKUNANLAR
Yorumlar