TELEVİZYON

Muharrem İnce’den canlı yayını terk etmesine ilişkin yeni açıklama!

Muharrem İnce, Haber Global'de canlı yayını terk etmesi hakkında yeni bir açıklama yaptı. İnce, "Şov mu şov değil kardeşim! Herkese yapıyorlarmış, bana yapamazlar kardeşim!" ifadelerini kullandı.

Muharrem  İnce’den canlı yayını terk etmesine ilişkin yeni açıklama!

Haber Global ekranına konuk olan CHP'li Muharrem İnce, kanalın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın konuşmasına bağlanmasına tepki göstererek yayını terk etmişti. Bunun ardından birçok isim İnce'nin şov yaptığını söylemişti.

CHP’li Muharrem İnce, FOX TV’de İsmail Küçükkaya’nın Çalar Saat programında soruları yanıtladı. Haber Global TV’deki yayın hakkında konuşan İnce,“Eğer bu kendi iradeleri ile yapılmışsa rezalet, yok eğer Saray’ın baskısı ile yapılmışsa rezaletin karesi” dedi.

İnce şunları söyledi:

SAYGI GÖSTERECEKSİNİZ

Beni çağırıyorsanız bana, kişiliğime, bana oy veren 16 milyona, mesleğinize saygı göstereceksiniz.Yayına beş dakika kala bana Erdoğan’a bağlanmamız lazım dediler. Nasıl olacak diye sordum. Bana önce cumhurbaşkanı Okçular Vakfı’nda konuşacak onu vermeyeceğiz ama Ayasofya konuşması var orada mutlaka bir giriş yapmamız lazım dediler. Peki dedim ama şöyle yapın apar topar sözümü kesmeyin, ara veriyormuş gibi yapın ben de o ara mola olmuş gibi gidip geleyim.

TEPKİMİ GÖSTERİRİM DEDİM

Bakın eleştiririm, tepkimi gösteririm dedim. Bir süre sonra meğer ekranda ortada Erdoğan’ın resmini koymuşlar. Ekranda benim sesim var. Görüntü Erdoğan’ın. Ayıp. Böyle devam ediyor. Sonra tekrar kestiler, Erdoğan’a bağlanınca bekledim. Tepkimi göstermek için bekledim. Şov mu şov değil kardeşim. Herkese yapıyorlarmış, bana yapamazlar kardeşim!

ÖZEL DURUM OLMADIĞI SÜRECE...

 Ben kendinizi ezdirmeyin diyorum. Özel bir durum olmadığı sürece beni orada bekletip bir başka partinin siyasi genel başkanına bağlanırsan ben orayı terk ederim. Bu yüzden bu medya düzeni iş yapmıyor. Reyting almıyor.

ÇOK OKUNANLAR
Yorumlar