GÜNCEL

Moderatörlüğüyle Twitter'da gündem olan Kübra Par, Ahmet Hakan'ın yengesi çıktı

Dün akşam Süleyman Soylu'nun konuk olduğu programın moderatörlüğünü yapan Habertürk sunucusu Kübra Par'ın özel hayatı merak konusu oldu. Twitter'de kısa sürede trend olan Par, gazeteci Ahmet Hakan'ın yönetmen kardeşi Mahmut Fazıl Coşkun ile evliymiş.

Moderatörlüğüyle Twitter'da gündem olan Kübra Par, Ahmet Hakan'ın yengesi çıktı

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, dün Habertürk TV'de Kübra Par moderatörlüğünde gazetecilerin sorularını yanıtladı. Program kısa sürede Twitter'da trend olurken Kübra Par'ın kim olduğu ve özel hayatı da merak edilen konular arasında yer aldı.

AHMET HAKAN'IN YENGESİ ÇIKTI

Tam adı Kübra Parmaksızoğlu Coşkun olan sunucu, televizyonda Kübra Par adını kullanıyor. 1984 yılında Erzincan'da dünyaya gelen Par, 2007 senesinde Marmara Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler bölümünden mezun olduktan sonra 2009 yılında Boğaziçi Üniversitesi'nde yüksek lisansını tamamladı. Habertürk'te sunuculuk yapan Par, gazeteci Ahmet Hakan'ın kardeşi yönetmen Mahmut Fazıl Coşkun ile evli.Coşkun, şimdiye kadar 'Anons', 'Yozgat Blues' ve 'Uzak İhtimal' filmlerinin altına imzasını attı.

ÇOK OKUNANLAR
Yorumlar 1 yorum