GÜNDEM

MHP lideri Bahçeli Fatih Portakal'a ateş püskürdü

TBMM'de Grup Toplantısında konuşan Devlet Bahçeli, Fox Tv Ana Haber spikeri Fatih Portakal'a çok sert sözlerle yüklendi.

MHP lideri Bahçeli Fatih Portakal'a ateş püskürdü

 MHP Lideri Devlet Bahçeli grup konuşmasında oldukça sert açıklamalarda bulundu. Bahçeli'nin hedefindeki isimlerden birisi de Fox tv haber spikeri Fatih Portakal oldu.

Fatih Portakal'ın MHP eleştirilerine kızan Bahçeli, "Televizyonda gevezelik yapan portakalından, sütçüsüne şok olmuşlardır" dedi. 

İŞTE BAHÇELİ'NİN O AÇIKLAMALARI

İşte o açıklamalar; Televizyonda gevezelik yapan portakalından, sütçüsüne şok olmuşlardır. 16 Nisan'da kusur arayanlar samanlıkta iğne arama işine son vermeli. 16 Nisan'da kusur arayanlar kendi hallerine yanmalı samanlıkta iğne arama işine son vermelidir.

Siyasi cepheleşmeleri bitirmeliyiz. Ayrılıkta hayır yoktur, çatışmada sonuç yoktur, kavganın sonu yoktur. Gün Türkiye için el ele verme günüdür. Birlikte olursak başarırız. Uzlaşmadan kaçmak Türkiye’ye kötülüktür. Kucaklaşmadan kaçmak Türk milletine hakarettir. Demiştik ya ülke için yeminimiz var vazgeçilmez.Evetler sonunan kadar, sonsuza kadar bizimledir. Namusumuza emanettir.

ÇOK OKUNANLAR
Yorumlar 2 yorum