GÜNDEM

Melih Gökçek Twitter'da yanlış tuşa basınca...

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın'la ilgili bir paylaşım yaptı ve paylaşımını hemen sildi. Mesajı yanlışlıkla paylaştığı anlaşılan Gökçek'in mesajı Twitter'ı salladı.

Melih Gökçek Twitter'da yanlış tuşa basınca...

Melih Gökçek sosyal medya hesabını aktif kullanan siyasilerden biri.. Ankara Büyükşehir Başkanı Melih Gökçek, yapmak istediği paylaşımı yanlış yere gönderince sosyal medyada bu yaptığı olay oldu.

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Twitter adresinden Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın'la ilgili bir paylaşım yaptı, paylaşımı da saniyeler sonra sildi. Ancak Gökçek'in paylaşımı sosyal medyada çok konuşuldu.

Gökçek, Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın ile ilgili bir haberi paylaştı. Gökçek'in paylaştığı haberde "Recep Tayyip Erdoğan’ın baş danışmanı İbrahim Kalın, CIA raportörü çıktı" iddiası ileri sürülüyor.

KALIN'A DİREKT MESAJ GÖNDECEKTİM AMA...

Melih Gökçek ise paylaşımın sosyal medyada çok konuşulmasının ardından Twitter'dan yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:"Twit alemi. Fetocu alçakların İbrahim Kalın kardeşimle ilgili daha önce yaptıkları haberi tekrar gündeme getirmek istediklerini gördüm. İbrahim'e bu linki direkt mesaj atmaya çalışırken sehven yanlış tuşa basmışım mesaj genele düştü...

KİMSE BUNDAN BİR EKMEK ÇIKARMAYA KALKMASIN

Kimse bundan bir ekmek çıkartmaya kalkmasın... İbrahim Kalın kardeşimle de konuştum. Fetocuların ilk defa Taraf gazetesinde dile getirdikleri bu yalan ve alçak haberin hiçbir kıymeti yoktur. Fetocular attığınız bu iftiraların içinde kendiniz boğulacaksınız..."

ÇOK OKUNANLAR
Yorumlar