RÖPORTAJ

Mehmet Özışık'a konuşan İsmail Küçükkaya'dan Abdullah Gül itirafı!

Gazeteci Mehmet Özışık, Fox TV'de sabah haberlerini sunan başarılı gazeteci İsmail Küçükkaya'yı konuk aldı. YouTube üzerinden yapılan röportajda Küçükkaya, merak edilenleri anlattı. Küçükkaya'nın Abdullah Gül itirafı röportaja damgasını vurdu.

FOX TV'nin başarılı sunucularından İsmail Küçükkaya, Gazeteci Mehmet Özışık’a konuştu ve merak edilen soruları yanıtladı. 

Küçükkaya gazeteciliğe nasıl merak saldığını, gazeteci olmaya nasıl karar verdiğini anlattı.

Hürriyet, Sabah, Star ve Akşam gazetelerindeki çalışma dönemlerini anlatan Küçükkaya FOX TV’de yayınlanan Çalar Saat programını sunmaya başladığı süreci de paylaştı.

Küçükkaya hastalık ve ölüm konusunda 'habercilik yarışı yapılmaz' diyerek o dönem Cumhurbaşkanı olan Abdullah Gül ile ilgili olarak yaptığı bir haberin manşet olduğunu, Ankara'nın gece yarısı alarma geçtiğini belirtti.

Abdullah Gül'ün çok tehlikeli bir grip geçirdiği dönemde hasta olduğu halde büyük bir fedakarlık yaparak 'Liderler Zirvesi'ne katıldığını söyleyen Küçükkaya böyle bir durumun 'uluslararası bir krize' yol açabileceğini bu nedenle Ankara'nın bu haberin verilmemesi konusunda uyardığını aktardı.

Mehmet Özışık'ın röportajları için...

Mehmet Özışık'ın İsmail Küçükkaya röportajını izlemek ve benzer içerikleri takip etmek için youtube kanalına abone olmayı unutmayın...

ÇOK OKUNANLAR
Yorumlar