GÜNDEM

Mehmet Metiner'den Süleyman Soylu paylaşımı: Biz abi-kardeşiz

AK Parti eski milletvekili ve gazeteci yazar Mehmet Metiner’in, önceki gün CNN Türk’deki yayında bazı bakanlıklarda FETÖ’cülerin alındığı iddiasına İç İşleri Bakanı Süleyman Soylu, canlı yayına bağlanarak tepki göstermişti. Mehmet Metiner ise twitter hesabından "Soylu bakanımızla yaşadığımız tatsız tartışma ikimizi ilgilendirir. Biz abi-kardeşiz.” şeklinde paylaşım yaptı.

Mehmet Metiner'den Süleyman Soylu paylaşımı: Biz abi-kardeşiz

Önceki gün CNN Türk ekranlarında AK Parti eski milletvekili ve gazeteci yazar Mehmet Metiner’in, bazı bakanlıklarda FETÖ’cülerin alındığı iddiasına İç işleri Bakanı Soylu, canlı yayına bağlanarak tepki göstermiş ve ikili arasında tartışma meydana gelmişti. 

Mehmet Metiner ise olayın yaşanmasının ardından sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda Bakan Soylu ile aralarında yaşanan tatsız tartışmanın ikisini ilgilendirdiğini belirterek paylaşımına şu satırları ekledi "Biz abi-kardeşiz. Bu tartışmayı fırsat bilip üzerimizden hesaplarını görmek isteyen medyadaki o çakallar bilsinler ki biz bir ve beraberiz. Çakalların oyununu bozarız."

İşte Mehmet Metiner'in o paylaşımı:

ÇOK OKUNANLAR
Yorumlar