GÜNDEM

Mehmet Ali Erbil'e tazminat davası sürprizi!

Mehmet Ali Erbil ile yaşadığı ilişkiden hamile kalan Nevin, ünlü sunucuya dava açmaya hazırlanıyor.

Mehmet Ali Erbil'e tazminat davası sürprizi!

Şarkıcı Nevin'le kısa süreli bir ilişki yaşayan Mehmet Ali Erbil dün canlı yayında tüm merak edilenleri anlatmıştı. Mehmet Ali Erbil'in söylediklerinin üzerine Nevin de gazetecilerle konuştu. İşte Nevin'in gazetecilere söyledikleri...


Mehmet Ali Erbil, kendisinden hamile kaldığını açıklayarak gündeme gelen şarkıcı Nevin hakkında ilk kez konuşmuştu.


Duymayan Kalmasın programına telefonla bağlanan 61 yaşındaki şovmen, kendisinden 34 yaş küçük olan Nevin'in hamileliğini sonlandırdığını söyledi: “İki-üç kez görüştüğüm insandan nasıl çocuk sahibi olabilirim? İş başka raddeye geldi. 260 bin TL değerinde araba istedi benden. Hamileliği sonlandırdı.”


Dün ultrason görüntüleriyle gazetecilere açıklama yapan Nevin ise şunları söyledi:


“Biz üç aydır beraberiz. Rutin sağlık kontrolleri için iki gün hastanede kaldı. İki gün hastanede, başında uykusuz bekledim. Bu fedakârlığa rağmen bana bu iftirayı atıyor. Yok 260 bin lira istemişim, yok araba istemişim. Yani çok vicdansız ve insafsızca bir hareket. Artık ona karşı en ufak bir şey hissetmiyorum.

'ÇOCUK SAKAT DOĞAR'

Onu Allah’a havale ettim. 30 Ağustos’ta hamile kaldığımı öğrendim. Onu aradım, test sonucunu gönderdim. ‘Ben hastayım çocuk sakat doğar’ gibi laflar etti. ‘Ben senden en ufak bir şey istemiyorum sadece ismini ver’ dedim. Evime arkadaşını gönderdi. Adam benimle sert konuştu. Ben evde tekim, korktum. Pazartesi günü çocuğu aldırdım. 6.5 haftalıktı. Hastaneye abisi Mustafa Erbil ve bir arkadaşı geldi. Çantama da 5 bin dolar atmışlar.”

Nevin, Mehmet Ali Erbil’in adının Esra Erdoğan’la anılmasının ardından “Haberleri görünce delirdim. “O zaman ikinci el araba istiyorum” dedim. O da ‘Durumum yok’ dedi” diye konuştu.

'BİR DAHA HAMİLE KALAMAYABİLİRİM'

"Ben maddi manevi bu hafta dava açacağım ama insanlar şimdi buna da yorum yaparlar. Bunu 'para almak için' yapıyor derler. Düşünsünler ben bir daha hamile kalamayabilirim. Üstü kapalı tehditle bu durumlara geldik. Ben hakkımı arayacağım…"

Yorumlar