TV HABER

MasterChef Murat isyan etti... "Güzellik yapılacak dediler, terbiyesizlik yaptılar!"

TV8 ekranlarına gelen MasterChef programından diskalifiye edildikten sonra kimsenin kendisine iş vermediğini söyleyen yarışmacı Murat Özdemir, cebinde 10 lira kaldığını söyleyerek isyan etti.

MasterChef Murat isyan etti... "Güzellik yapılacak dediler, terbiyesizlik yaptılar!"

TV8 ekranlarında yayınlanan MasterChef'ten uygunsuz davranışlarından dolayı diskalifiye edilen Murat Özdemir, önceki gün gittiği alışveriş merkezinde garip hareketleriyle tüm dikkatleri üzerine çekti.

"CEBİMDE 10 LİRAM KALDI"

Murat Özdemir, bugün Kanal D ekranlarında yayınlanan 'Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa' programına telefonla bağlandı. Yarışmadan sonra zor günler geçirdiğini söyleyen Özdemir, şu sözlerle sitem etti:

Alışveriş merkezindeki davranışlarımdan dolayı yine özür dilerim. Cebimde son 10 liram kaldı telefon faturamın da 2'inci ayı oda kesilir artık insanlar rahatlar. Ben büyük yerlerde çalıştım 2,500 TL maaşla çalışan krizde de parası geç ödenen ve zor geçinen biriydim. Yarışma için işten çıktım bu hale geldim.

"YARIŞMAYA KATILDIM HAYATIM KAYDI"

Bu görüntüler işe girmeme engel olur yarışmaya katıldım hayatım kaydı, artık kimse benimle çalışmaz. Hiç ölmeyecekmiş gibi yaşıyorum ondan böyleyim. Param olmadığı için çocuğuma akrabalarım bakacak. İş arıyorum bir yerde de. Ben yarışma için işimi bırakmıştım. Ben akbille dolaşan ve otobüse binen bir insanım sonuçta.

"'SANA GÜZELLİK YAPILACAK' DEDİLER"

Survivor'a gidecektim bu davranışlardan sonra oda olmadı. Ben basında 'Survivor'a gidecek' haberleri çıkınca gideceğime inandım. Acun abiden özür dilerim. Sana güzellik yapılacak dediler sonra terbiyesizlik yapılınca olmadı."

Yorumlar