GÜNCEL

Kübra Par: Muhalefet bunu yapsa kahraman olur!

HaberTürk yazarı Kübra Par, bugünkü yazısında, "Muhalefetin yerinde olsam hemen kolları sıvar, iktidarı eleştirmekle yetinmez, bir an önce aşı bulup getirmenin yollarını arardım" yazdı.

Kübra Par: Muhalefet bunu yapsa kahraman olur!

Kübra Par, HaberTürk'teki köşesinde muhalefet belediyelerinin firmalarla anlaşıp yeni tip koronavirüs ( Kovid-19) aşısı tedarik etmesi durumunda “halkın gözünde kahraman olacaklarını” yazdı.Par, bugünkü köşe yazısında Eski Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman’ın “Nasıl ki askıda fatura, askıda ekmek gibi yardımlar yaptıysak şimdi de 'askıda aşı'yı da CHP'li belediyeler olarak devreye sokmamız gerekir” dediğini aktardı.

İşte o yazı... 

Eski Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman çılgın bir proje önerisinde bulunmuş.

“Nasıl ki askıda fatura, askıda ekmek gibi yardımlar yaptıysak şimdi de 'askıda aşı'yı da CHP'li belediyeler olarak devreye sokmamız gerekir” demiş.

Size bir şey söyleyeyim mi, Sağlık Bakanı’nın aşı tedarikinde sıkıntıdan bahsettiği, vatandaşların “Benim sıram ne zaman gelecek?” diye beklediği bir atmosferde eğer ki CHP’li belediyeler yurt dışındaki ilaç firmalarını bir şekilde ikna edip, Türkiye’deki tüm bürokratik engelleri aşıp aşı getirmeyi başarabilirse, üstüne bir de aşılamaya yoksul kesimden başlarsa halkın gözünde kahraman olur.

Yazının devamı için tıklayın... 

ÇOK OKUNANLAR
Yorumlar