KULİS

Kenan İmirzalıoğlu 'Cingöz Reai' oluyor

Son dönemin en başarılı oyuncularından Kenan İmirzalıoğlu, Kerem Deren'in yazdığı 'Cingöz Recai' filmi için yapım şirketiyle el sıkıştı.

Kenan İmirzalıoğlu 'Cingöz Reai' oluyor

Tarık Akan'ın cenazesinde yeni bırakmaya başladığı bıyıkları dikkat çeken ünlü oyuncu Kenan İmirzalıoğlu'nun, yeni bir film için anlaşma yaptığı ve onun için bıyık bıraktığı ortaya çıktı.

DİZİLERİN UZUNLUĞUNA REST ÇEKMİŞTİ

Uçankuş'un haberine göre; son olarak 'Karadayı' dizisinde rol alan İmirzalıoğlu, 150 dakikalık dizilere isyan etmiş ve "Süreler azalmadıkça dizi çekmeyeceğim" demişti. ATV ile dizi için el sıkışan başarılı oyuncu, senaryo krizi yaşayınca bekleme kararı almıştı.CİNGÖZ RECAİ YENİDEN ÇEKİLİYOR


Geçen yaz çekilmesi planlanan 'El Turco' filmi de iptal edilen İmirzalıoğlu, Kerem Deren'in yazdığı 'Cingöz Recai' filmi için yapım şirketiyle el sıkıştı. Çekimler için hazırlıklar başladı. Filmin yönetmeni ve kadın başrol oyuncusu için de arayış sürüyor.

YAPIMCILIĞINI LİMON YAPIM ÜSTLENİYOR 

Peyami Safa'nın Arsen Lüpen'den esinlenip yarattığı meşhur hırsız karakteri 'Cingöz Recai'ye daha önce efsane aktör Ayhan Işık hayat vermişti.

Limon Yapım, ilk olarak dizi yapmayı ve Buğra Gülsoy'u oynatmayı düşündüğü projeyi daha sonra film yapmaya karar verdi.

Kenan İmirzalıoğlu'nun, film için 350 bin TL alacağı iddia edildi.