POLEMİK

Karamollaoğlu'ndan Cübbeli'ye sert sözler: Hakkımı helal etmiyorum

Saadet Partisi ve Cübbeli Ahmet arasındaki tartışma giderek kızışıyor. Karamollaoğlu'nun "Benim kefen satanlarla işim olmaz" sözleri üzerine başlayan tartışma Cübbeli'nin "Beyaz sakalından utan" şeklindeki çıkışıyla kızışmıştı. Tartışma tüm hızıyla devam ederken Karamollaoğlu'ndan "Hakkımı helal etmiyorum" açıklaması geldi.

Karamollaoğlu'ndan Cübbeli'ye sert sözler: Hakkımı helal etmiyorum

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, daha önce polemiğe girdiği Cübbeli Ahmet'e ateş püskürdü.

Habertürk'te yayınlanan Açık ve Net programında Kübra Par'ın sorularını yanıtlayan Karamollaoğlu, Cübbeli'nin kendisi hakkında söyledikleri okununca açtı ağzını yumdu gözünü. Cübbeli'ye "tevbe etsin" diyen Karamollaoğlu, hakkını helal etmediğini belirtti.

Kübra Par'ın Cübbeli'nin kendisi hakkında söylediklerini okuması üzerine Karamollaoğlu şu ifadeleri kullandı:

"ONUN SEVİYESİNE İNMEM"

"Tövbe etsin ve kendisi İslamiyeti ve değerleri bilen bir insan. Ona göre benim sözlerimi tekrar mukayese etsin isterim. Bu konuda polemiğe girmek istemem. Zanla hüküm olunmaz. Bunlara cevap vermek istemiyorum. Ben onun seviyesine inmem."

"ALLAH'A HEVALE EDİYORUM"

Karamollaoğlu konuşmasının sonuna doğru ise "Bu tip insanların ifadeleri beni üzdüğü için. Bu konuyu kapatmayı isterim. Kendisi hapse girdiği zaman onunla en çok ilgilenen bizim arkaşdaşlarımız oldular. çıktığı zaman kendisi de bunu ifade etti. Ben hakkımı helal etmem, bundan anlar anlamaz ama bu kadarla yetiniyorum. O benim gündemimde değil. Cenabı Hak'ka havale ediyorum" ifadelerini kullandı.

Yorumlar