GÜNCEL

Kanal D'den büyük skandal! İrem Derici'nin sapığıyla röportaj yaptı

Şarkıcı İrem Derici’nin evine zorla girmeye çalışan takıntılı hayranı, ünlü şarkıcının şikayeti üzerine gözaltına alınıp serbest bırakıldı. Kanal D haber tacizciyi bularak skandal bir röportaja imza attı.

Kanal D'den büyük skandal! İrem Derici'nin sapığıyla röportaj yaptı

Türkiye Emine Bulut'un ardından günlerdir kadına şiddet ve kadın cinayetlerini konuşuyor. Bu konuda medyada medyanın üzerine düşen görevler de her defasında vurgulanıyor.

Bu kadar duyarlı olunan bir zamanda bile medya "erkek egemen" dilinden bir türlü vazgeçmedi. İşte size bunun ispatı bir örnek:

TACİZCİ HABERİNİ KIRMIZI ELBİSELİ FOTOĞRAFLA SERVİS ETTİLER

Şarkıcı İrem Derici’yi evinin önüne gelip mesaj atarak taciz eden kişi gözaltına alındıktan birkaç saat sonra serbest bırakıldı.

Serbest bırakılan tacizci İrem Derici’nin evinin önüne tekrar gitti. Dahası evin yakınlarındaki otelde kaldığını söyleyen tacizciyle Kanal D Ana Haber röportaj yaptı. Söz konusu röportajı İrem Derici’nin kırmızı elbiseli bir fotoğrafıyla ekranlara yansıtan Kanal D’ye çok sert tepki gösterildi.

irem derici

Olayla ilgili gece saatlerinde paylaşımlar yapan Derici, “Yani ne diyeyim lanet olsun! Adam salınıyor, o yetmiyor 2 saat önce tekrar evimin oralarda elini kolunu sallaya sallaya gezerken kendisine mikrofon uzatılıyor! Şaka mısınız ya! Şu saatten sonra başıma bir şey gelirse sorumlusu buna çanak tutanlardır! Yazıklar olsun!!!” ifadelerini kullandı.

irem derici

Derici, “Ben 1 haftadır korkular içerisindeyim, can güvenliğim yok, bunu sağlamak için elimden geleni yapsam da atılan bir adım yok! BEN HAKKIMI TAM OLARAK HANGİ PLATFORMDA ARAMALIYIM?” diyerek de isyan etti.

Derici’ye birçok ünlü isim de destek mesajları gönderdi. Sosyal medyada da İrem Derici için etiket açıldı.

irem derici

Yorumlar