TV HABER

İzdivaç programında tanınan damat adayı Uğur Doğan video çekti intihar etti!

Zuhal Topal'ın sunduğu izdivaç programında adını duyuran damat adayı Uğur Doğan'ın intihar ettiği iddia edildi.

İzdivaç programında tanınan damat adayı Uğur Doğan video çekti intihar etti!

Zuhal Topal'ın sunduğu izdivaç programına katılan damat adayı Uğur Doğan'ın sosyal medya hesabından video paylaştıktan kısa bir süre sonra intihar ettiği iddia edildi. İddiaya göre Samatya hastanesine kaldırılan Doğan'ın tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadığı ileri sürüldü.

Instagram hesabından bir video yayınlayan ünlü damat adayı Uğur Doğan, "Akıl sağlığım, bilincim yerinde. Ne yapıyorsam özgür, hür irademle yapıyorum. Beni asla unutmayın olur mu? İyilikle güzellikle kalın her zaman. Hoşça kalın" ifadelerini kullandı. Doğan, paylaştığı videoya "Bana ayrılan sürenin sonuna geldik. Hoşça kalın, hep güzel kalın" notunu düştü. 

Zuhal Topal'ın izdivaç programında tanınan damat adayı Uğur Doğan video çekti intihar etti! - Sayfa 3

Instagram hesabından veda paylaşımı yaparak intihar ettiği öne sürülen ünlü damat adayı Uğur Doğan'ın sevenleri ve takipçileri bu paylaşımına yorum yağdırdı.

25 yaşındaki damat adayının siyanür içtiği ve yaşamına son verdiği iddia edildi. Samatya hastanesine kaldırılan Doğan, tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

Doğan'ın saatler öncesinde yaptığı veda videosunun altına yapılan yorumlarda, takipçileri hastaneyi aradıklarını ve kalbinin durması sonucu genç adamın öldüğünü söylediler.

Zuhal Topal'ın izdivaç programında tanınan damat adayı Uğur Doğan video çekti intihar etti! - Sayfa 6

Damat adayı Uğur Doğan'ın ölüm haberini aynı yarışmadan arkadaşı Serkan Bağra, sosyal medya hesabı Instagramdan yaptığı paylaşımla şöyle duyurdu: ''Bu gidişin hiç olmadı be kardeş. Senin gibi güzel yürekli adama yakışmadı canına kıymak bu hayattan bu şekilde gitmek bu ölüm sana hiç yakışmadı. Çok güzel şeyler gördük, geçirdik, yedik içtik aynı yatakta bile uyuduk. Bu olmadı be uğur! Bu yakışmadı! Sana hakkım sonuna kadar helal olsun dost. Güzel yerler de görüşmek dileğimle nurlar için de yat.''

Yorumlar