TV HABER

İrfan Değirmenci yine gol yedi! Bu kez Ahmet Şık yalanladı

Halk TV Ana Haber Bülteni Sunucusu İrfan Değirmenci, canlı yayın sırasında, Ahmet Şık tarafından yalanlandı.

İrfan Değirmenci yine gol yedi! Bu kez Ahmet Şık yalanladı

Halk TV Ana Haber Bülteni Sunucusu İrfan Değirmenci, HDP milletvekili Ahmet Şık'ın Taksim'deki protestolar sırasında yerde sürüklendiğini anons ederek telefon bağlantısı yaptı. Ancak Ahmet Şık yayına bağlandığı sırada böyle bir durumun olmadığını ifade etti.


Halk TV Ana Haber Bülteni Sunucusu İrfan Değirmenci, canlı yayındaki telefon bağlantısı sırasında, "Size de fiziki müdahalede bulundular galiba. Yerde sürüklenmişsiniz sanırım, görüntülerden öyle anlaşılıyor" derken, HDP İstanbul Milletvekili Ahmet Şık tarafından yalanlanarak olay
esnasında denge kaybından kaynaklanan bir durum yaşandığını ifade etti.

BU İKİNCİ VUKUATI

Halk TV Ana Haber Bülteni'nde İrfan Değirmenci, daha önce de Marmara Adası yangınına 2 itfaiye aracı ve 1 arazözün müdahale ettiğini söylemiş, Değirmenci'nin bu sözlerinin ardından yayınlanan haberde yangına 4 helikopter, 55 arazöz ve itfaiye aracının müdahale ettiği bilgisi verilmişti.

Sosyal medyada ve birçok platformda paylaşılan haberde haber öncesi anons ile haber içeriğindeki bilgilerin farklı oluşu Halk Tv kendi haberinde kendini yalanladı şeklinde yorumlanmıştı.
 
 

 

Yorumlar 2 yorum