GÜNDEM

İrem Sansak artık Haber Global'de

Turkuvaz Medya Grubu bünyesinde yayın yapan Atv/A Haber'den bir süre önce ayrılan İrem Sansak, Haber Global kadrosuna katıldı.

İrem Sansak artık Haber Global'de

Turkuvaz Medya Grubu bünyesinde yayın yapan Atv/A Haber'de 11 yıl süren haber yolculuğunu yaklaşık 1 ay önce kendi isteğiyle sonlandıran İrem Sansak, Haber Global ile anlaştığını,  "Eveeeet merak edilen bir soruya cevap vermek isterim. Bundan böyle @haberglobal ekranında olacağım. Bu güzel haberi sizlerle paylaşmaktan ve @haberglobal ailesinin bir üyesi olmaktan mutluluk duyuyorum. Görüşmek üzere" sözleriyle duyurdu.

İrem Sansak'ın yeni kanalında hafta sonu haber kuşağını sunacağı ve ayrıca hafta içi bir tartışma programında sunuculuk yapacağı öğrenildi.

İREM SANSAK KİMDİR?

Kafkas göçmeni olan İrem Sansak 26 Mayıs 1988 İstanbul doğumludur. İstanbul Üniversitesi’nde başladığı sinema ve televizyon eğitimini Kocaeli Üniversitesi’nde tamamlamış ve sonrasında 2 yıl boyunca pedagoji eğitim almıştır. 2004 yılında TGRT program biriminde ilk görevine başlayan İrem Sansak sonrasında Fox Haber, Atv Haber ve A Haber’le kariyerine devam etmiştir. Can Gürzap ve Arsen Gürzap’ın sahibi olduğu Dialog Anlatım İletişim’de diksiyon, sunuculuk ve spikerlik eğitimleri alan İrem Sansak bir dönem bale ve tiyatro da yapmıştır.

ÇOK OKUNANLAR
Yorumlar