GÜNDEM

Hüseyin Gülerce: ABD'nin önünde tek seçenek kaldı, Gülen'i öldürmek!

Star yazarı Hüseyin Gülerce, ABD'nin Türkiye ile yaşadığı krizden kurtulmanın tek yolunun kaldığını iddia etti.

Hüseyin Gülerce: ABD'nin önünde tek seçenek kaldı, Gülen'i öldürmek!

Star yazarı Hüseyin Gülerce, vize krizinin ardından ABD'nin Fethullah Gülen'i Türkiye iade etmesinin imkansız olduğunu öne sürdü.

Hüseyin Gülerce "ABD bu saatten sonra Gülen'i iade etmez, ancak ortadan kaldırabilir. Bu iş için de Mustafa Özcan'ın ismi geçiyor" iddiasında bulundu.

İşte Hüseyin Gülerce'nin bugünkü köşe yazısından bir bölüm:

Türkiye’de kimse, Cumhurbaşkanı Erdoğan’a kadar ABD’ye karşı böylesine ilkeli ve kararlı bir duruş sergilemedi.

Türkiye’ye olan düşmanlığı bir suçüstü durumu ile ortaya çıkan sadece ABD değil. Avrupa Birliği ve başta Almanya da şu anda tıpkı ABD gibi PKK ve FETÖ’ye destek çıkıyor, hamilik yapıyor.

Atlantik Cephesi/Batı, Türkiye düşmanlığını bugün Cumhurbaşkanı Erdoğan üzerinden yürütüyor. Meselenin sanki Erdoğan meselesi olduğu yönündeki algı operasyonu, 7 Şubat 2012 MİT krizi ve Ocak 2014 MİT TIR'larının durdurulması ihaneti ile başladı. Nihayet 15 Temmuz darbe girişimi, Batı’nın gözüdönmüşlüğünü, FETÖ’yü nasıl haince ve zalimce kullandıklarını da gösterdi.

ABD, yerel konsolosluk çalışanları ile fena yakalandı. Bu saatten sonra ABD’nin FETÖ elebaşı F. Gülen’i iade etmesi mümkün değildir. Zira Gülen’in konuşması durumunda ABD yönetimini temsil edenler, dünyada hiçbir ülke temsilcisinin yüzüne bakamazlar.

ABD’nin tek bir Gülen seçeneği var; onu öldürmek…

F. Gülen, Pensilvanya’daki mekânında bir kalp krizi ile ölürse buna kimsenin şaşırmaması gerekir. Bu iş için Gülen’in kara kutusu, örtülü ödeneğini kullanan Mustafa Özcan’ın adı dolaşıma girdi bile. Yıllar önce duymuştum. Bir gün Gülen, en yakınındakilere; “bana iyilerin isminin yazıldığı bir defter gösterdiler, orada Özcan’ın adı yoktu…” demiş.

Hüseyin Gülerce'nin yazısının tamamı için tıklayın

ÇOK OKUNANLAR
Yorumlar