GÜNDEM

Hürriyet yazarı Gülse Birsel'in evinde yangın çıktı!

Aspiratöründen başlayan yangın mutfağın yarısını kül etti... Gülse Birsel, aspiratörler için "bir saatli bombaymış" dedi ve uyardı!...

Hürriyet yazarı Gülse Birsel'in evinde yangın çıktı!

Hürriyet gazetesi yazarı Gülse Birsel'in evinde yangın çıktı...

Mutfakta aspiratörden çıkan yangın itfaiyenin yardımıyla söndürülürken, evin mutfağı kül oldu...

Geçen hafta yazılarına ara veren Gülse Birsel bugün köşesinden okuruna hesap verdi!..

"Geçtiğimiz hafta hayatımın en ilginç, en zor haftalarından biriydi" diyen Gülse Birsel, yaşadıklarını şöyle özetledi: "Taşındım, evde yangın çıktı, bir arkadaşımı kaybettim... Öte yandan arkadaşımı toprağa verdiğimiz gün, üniversitemde mezuniyet töreni konuşmasını yaptım."

ASPİRATÖR DEDİĞİN SAATLİ BOMBAYMIŞ!

"Aspiratör bir saatli bombaymış! 6-7 yılda bir değiştirilmesi gereken en tehlikeli ev aletiymiş" diyen Gülse Birsel şöyle devam etti: "Eski aspiratörler, biriken yağların da etkisiyle, patlayan bir ampul veya tek bir kıvılcımla, çıra gibi yanıyor ve etrafında ahşap ne varsa tutuşturuyor. 5 dakika içinde dev bir yangınınız oluyormuş."

AYŞE BENİM ORTAOKULDAN SINIF, LİSEDEN SIRA ARKADAŞIMDI!

Geçen hafta vefat eden Kelebek yazarı Ayşe Aral'ın ortaokul ve liseden sınıf arkadaşı, lise yıllarında ise sıra arkadaşı olduğunu belirten Gülse Birsel, "Nefes aldığımız her an için şükretmek ve iş, güç, toplantı, geç kaldım-yetiştim koşturması içinde sevdiğimiz insanlara vakit ayırmayı unutmamak gerek" dedi.

ÇOK OKUNANLAR
Yorumlar