GÜNDEM

Hülya Koçyiğit hastaneden taburcu oldu...

İki hafta önce ABD'de akciğer kanseri nedeniyle ameliyat olan Hülya Koçyiğit'ten sevindiren haber fotoğrafıyla birlikte geldi...

Hülya Koçyiğit hastaneden taburcu oldu...

Akciğer kanseri teşhisiyle 22 Mayıs'ta ameliyat masasına yatan ve ciğerinin üçte biri alınan Türkiye’nin ödüller kraliçesi Hülya Koçyiğit sosyal medya hesaplarından taburcu olduğunu duyurdu.

Eşi Selim Soydan’ın da yer aldığı fotoğraf karesini paylaşarak şu sözlerle sevenlerine müjdeli haberi verdi...

DUYGU YÜKLÜ PAYLAŞIM...

Hülya Koçyiğit yukardaki fotoğrafını şu notla paylaştı İnstagram hesabından: “Allah'ıma binlerce kez şükürler olsun. En sonunda taburcu olmanın mutluluğu içerisindeyim. Sevincime, üzüntüme ortak olan, beni bu zor zamanlarda yalnız bırakmayan herkese sonsuz teşekkürler. Var olun.  Bu süreçte ‘Ablam, annem, teyzem, anneannem, komşum, çocukluğum’ diye hitap ettiniz bana. Annenizle benim için dua ettiğinizi yazdınız, çocuğunuzla az evvel izlemiş olduğunuz filmimden bahsettiniz paylaşımlarınızda… Kınalı Yapıncak, Aliye öğretmen, Mürvet Ebe… ve daha niceleri ile seslendiniz. Hepsinin ortak paydasında ‘ailemden birisin’ dediniz bana. Beni o kadar mutlu ettiniz ki... Bu süreci sayenizde güzel hatırlayacağım. Hep söylediğim gibi 'sevgi her şeyin ilacıdır.' Sevginizle bu gücü bana verdiğiniz için hepinize minnettarım. Buradan bu güç ile çıkıyorum, bilin istedim. İçten sevgilerimle."

Yorumlar