GÜNDEM

Hıncal Uluç'tan Ahmet Hakan'a öneri: Hürriyet okuma!

Sabah gazetesi yazarı Hıncal Uluç, "İkinci dalga, üçüncü dalga, virüs mutasyona girebilir, daha beter olacak laflarını işitince, tadım kaçıyor, tansiyonum fırlıyor, ateşim çıkıyor, yüreğim daralıyor, sinirlerim zıplıyor" diye yazan Hürriyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Ahmet Hakan'a bir öneride bulundu. Uluç, "O zaman Hürriyet okuma!" dedi.

Hıncal Uluç'tan Ahmet Hakan'a öneri: Hürriyet okuma!

Sabah yazarı Hıncal Uluç'un gündeminde Ahmet Hakan'ın hafta sonu kaleme aldığı yazılar vardı. Hakan'ın "Çok fena oluyorum" başlıklı yazısından bir bölümü hatırlatan Uluç öneride bulundu:

Ben de Ahmet Hakan kardeşime diyorum ki..
"O zaman Hürriyet okuma!."

Şaka!..

Hürriyet'in Genel Yayın Müdürü ve en okunan yazarı Ahmet Hakan kardeşim, hafta sonunda harika bir yazı yazmıştı.. "Her şey eskisi gibi olacak" diyordu.
"Birbirimize sımsıkı sarılmaktan" başlayıp, "Roma mı, Paris mi, Londra mı" falan diye asla gerçekleşmeyecek seyahat planlarına dek, her şeyin ama her şeyin eskiye döneceğini madde madde anlatan bir keyif yazısıydı..
Ama ayni köşede "Çok fena oluyorum" başlıklı bir yazısı daha vardı..
"İkinci dalga, üçüncü dalga, virüs mutasyona girebilir, daha beter olacak laflarını işitince, tadım kaçıyor, tansiyonum fırlıyor, ateşim çıkıyor, yüreğim daralıyor, sinirlerim zıplıyor" diyordu.
Ben de Ahmet Hakan kardeşime diyorum ki..
"O zaman Hürriyet okuma!."

ÇOK OKUNANLAR
Yorumlar 1 yorum