GÜNDEM

Hande Sarıoğlu'ndan Habertürk'e Sarıkaya tepkisi! "Sizin ben duruşunuza tüküreyim"

Habertürk Ankara temsilcisi Muharrem Sarıkaya'nın İHA muhabiri Ahmet Demir'e canlı yayında attığı tokata tepkiler sürüyor. Habertürk'ten kovulan Hande Sarıoğlu bu konuyla ilgili sosyal medya hesabından yaptığı açıklamayla dikkat çekti.

Hande Sarıoğlu'ndan Habertürk'e Sarıkaya tepkisi! "Sizin ben duruşunuza tüküreyim"

Habertürk Ankara temsilcisi Muharrem Sarıkaya'nın İHA muhabiri Ahmet Demir'e tokat atmasına sosyal medyada tepkiler çığ gibi büyüdü. Muharrem Sarıkaya, sosyal medya hesabından konuyla ilgili bir açıklama yaparak özür dilese de halkta yeterli görülmedi.

Geçtiğimiz yıl evinde oryantal yapıp bu sosyal medyasından paylaştığı için kanaldaki işinden olan Hande Sarıoğlu da konuya dair sert bir açıklama yaptı.

ÜNLÜ SPİKERDEN SERT TEPKİ

Dansı sebebiyle kendisinden savunma istenen ve kanalla yollarını ayırmak zorunda kalan Sarıoğlu açıklamasında şunları söyledi:

"Habertürk karar vericileri olarak bu zatın yapmış olduğu karaktersizliğin arkasındalar ki bir de resmi hesaptan yayınlamışlar özrü! Tam sizin kaleminize yakışan hareketler bunlar! Sizin ben kurum olarak duruşunuza, adamına göre verdiğiniz kararlara tüküreyim. Şu özrü yayınladıktan sonra işine son verseniz de karaktersizsiniz."

Hande Sarıoğlu'nun yaşadıklarına dair sosyal medyada da paylaşım yapıldı. Herkes Sarıoğlu'na yapılanın haksızlık olduğunu yineledi.

Yorumlar