GÜNCEL

Hande Fırat'ın sağlık durumu nasıl? Abdülkadir Selvi yazdı!

Hürriyet gazetesi Ankara Temsilcisi Hande Fırat, evinde kaza geçirmişti. Hürriyet gazetesi yazarı Abdülkadir Selvi, aynı gazetede yazan Fırat'ın sağlık durumu hakkında bilgi verdi.

Hande Fırat'ın sağlık durumu nasıl? Abdülkadir Selvi yazdı!

Hürriyet gazetesi yazarı Hande Fırat, geçtiğimiz günlerde tahlihsiz bir kaza yaşamıştı.  Birbirine yapışan bulaşık makinası parlatıcılarını ayırmaya çalışırken, parlatıcılar patlamıştı. İki gözünde hasar oluşan gazeteci, serum ve kortizon tedavizi görmeye başlamıştı. Aynı gazetede yazan Abdülkadir Selvi, Fırat'ın sağlık durumu hakkında bilgi verdi. 

Selvi, 'BU pandemi süreci bizi öyle bir hale getirdi ki, gazetede odalarımızın yan yana olduğu Hürriyet Ankara Temsilcisi Hande Fırat’ın, gözünden kaza geçirdiği haberini internet sitelerinden öğrendim. Üzüldüm. İçim sızladı. Önce bizim haberimizin olması ve yardımına koşmamız gerektiğini düşündüm. Ancak koronavirüs tehlikesi nedeniyle çalışma mekânlarımızdan ve mesai arkadaşlarımızdan uzak duruyoruz.Hande Fırat benim Hürriyet’ten önce de tanıdığım değerli bir meslektaşım. Kendisiyle dün konuştum' diyerek bilgilendirdi. 

İşte o yazı... 

Hafta sonu bulaşık makinesine parlatıcı koymak istemiş. Birleşik olan bulaşık makinası parlatıcılarını ayırmaya çalışırken, parlatıcıların patlaması sonucu bir anda büyük bir acı yaşamış. “Gözlerimin içine cam kırıkları dolmuş gibi hissettim. Gözlerime batıyorlardı.

Yazının devamı için tıklayın.. 

ÇOK OKUNANLAR
Yorumlar