GÜNDEM

Haluk Levent'ten Başkan Soyer'e fayton teşekkürü

SOSYAL sorumluluk faaliyetleri yürüten Anadolu Halk ve Barış Platformu (AHBAP) kurucusu şarkıcı Haluk Levent, İzmir'de faytonların kaldırılmasının ardından Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer'e ziyarette bulunup, teşekkür etti.

Haluk Levent'ten Başkan Soyer'e fayton teşekkürü

İzmir Büyükşehir Belediyesi, İzmir ili genelinde fayton taşımacılığını kısa bir süre önce yasaklamıştı. İzmir Ulaşım Koordinasyon Merkezi (UKOME) Genel Kurulu, önceki yıllarda hayata geçirilen Fayton Çalışma Esas ve Usulleri Yönergesini iptal ederek İzmir’de fayton dönemini kapattığını bildirmişti.

1 Mayıs'tan itibaren İzmir Büyükşehir Belediyesi ise kent geneline yönelik düzenlemeleri hayata geçirmişti.

Haluk Levent'ten Başkan Soyer'e fayton teşekkürü - Sayfa 3

Bu görüntüler adeta yürekleri burkmuştu.

Belediye Başkanı Tunç Soyer bu şekilde duyurmuştu.

Değerli İzmirliler,
Seçildiğimiz günden bu yana faytonların kaldırılmasıyla ilgili yasal ve teknik süreçleri yürüttük. Bu süreç tamamlandı, İzmir’de fayton dönemi kapandı. Hayvan haklarını gözetmek, temel önceliklerinden biri olmaya devam edecek. #İzmirdeFaytonDönemiKapandı

Tunç Soyer'e bir teşekkür de AHBAP'tan geldi.

Haluk Levent'ten Başkan Soyer'e fayton teşekkürü - Sayfa 6

Ege turuna çıkan şarkıcı Haluk Levent önceki hafta İzmir'de faytonların yasaklandığını duyuran CHP'li İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer'i de ziyaret etti. Levent, sosyal medya hesabından ziyarete ilişkin 'Ege turumuz devam ediyor' notuyla bir fotoğraf paylaştı. Faytonlar konusunda AHBAP olarak çok koşturduklarını belirten Levent, sosyal medya hesabından da "Ve faytonları yasaklayan İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer’i ziyaret ettim. Hepiniz adına teşekkürlerimi ilettim" diye yazdı.

ÇOK OKUNANLAR
Yorumlar