GÜNDEM

Haluk Levent kolları sıvadı ve tüm gönülleri fethetti!

Sudenur isimli kıza ihtiyacı olan tekerlekli sandalyeyi alana özel konser vereceğini ve yemek yapacağını açıklayan Haluk Levent sözünü tuttu.

Haluk Levent kolları sıvadı ve tüm gönülleri fethetti!

AHBAP Platformunun kurucusu ünlü sanatçı Haluk Levent, yaptığı hareketle yine tüm gönülleri fethetti. Surenur isimli kızın ihtiyacı olan özel tekerlekli sandalyeyi alan kişinin evinde konser vereceğini ve yemek yapacağını açıklayan Levet, tekerlekli sandalye alınınca kolları sıvadı.

Erkut isimli bir hayırseverin mutfağına girip elleriyle makarna yapan Haluk Levent, "Surenur'a ihtiyacı olan özel aracı satın alan Erkut arkadaşımıza söz verdiğim gibi konuk oldum. Ona peynirli biberli kıvırcık makarna , tablacı çoban salatası ve süzme yoğurttan ayran yaptım" dedi.

haluk levent

Öte yandan Haluk Levent'in başında olduğu AHBAP derneği, dün Galatasaray Üniversitesi tarafından verilen Sosyal Sorumluluk Ödülü'ne layık görüldü.

haluk levent

Ödül töreninden fotoğraf paylaşan Levent, bir ara çıkıp şarkı söylemesine "Ülen madem şarkı söyleteceksiniz "şarkıcı- türkücü" dalında ödül verin. Hem AHBAP'a ödül hem de "abiii gelmişken şarkı söyle yaaa" diyerek espri yaptı.

ÇOK OKUNANLAR
Yorumlar