GÜNDEM

Haluk Levent Emine Bulut'un kızı Bilge'nin yüzünü güldürdü

Ünlü müzisyen Haluk Levent, Kırıkkale'de eski eşi tarafından öldürülen Emine Bulut'un ailesinin Ahbap avukatlarına vekalet verdiğini duyurdu. Levent, "Davanın sıkı takipçisi olacağız" dedi.

Haluk Levent Emine Bulut'un kızı Bilge'nin yüzünü güldürdü

Eski eşi tarafından 10 yaşındaki kızının gözleri önünde katledilen Emine Bulut cinayetine tepkiler devam ederken, ünlü şarkıcı Haluk Levent, bugün Bulut’un kızı ile görüntülü bir konuşma gerçekleştirdi.

Levent, Bilge’nin davasının takipçisi olacaklarını belirterek “İlk günden itibaren Aile Politikalar Bakanlığı, Milli Eğitim Bakanlığı ile birlikte ailenin yanında olduk. Az önce Emine Bulut’un babası ve kardeşleri Ahbap avukatlarına vekaletname verdiler! Davanın sıkı takipçisi olacağız. Ayrıca Bilge'nin artık yüzü gülüyor. O bizim kızımız” dedi.

haluk levent

"Ona yakında buluşacağımızı, şarkılar söyleyeceğimizi anlattım. Gülümsedi. Onun yüzü artık hep gülecek... Az önce #EmineBulut ‘un babası ve kardeşleri Ahbap avukatlarına vekaletname verdiler! Davanın sıkı takipçisi olacağız." notuyla paylaştı.

Ardından da şunları yazdı: Bilge’nin fotosunu koymakta tereddüt ettim önce. Ama baktım ki her tarafta her yerde onun görüntüleri var.. Ve hep ağlayan hepimizi kahreden görüntüleri.. Bu sebeple aileden izin alarak yayınladım. Ben ona “ bak yakında yanına gelip şarkı söylicem” deyince gülümsedi. Hep gülsün!

haluk levent

ÇOK OKUNANLAR
Yorumlar