GÜNDEM

Hadise'den Seren Serengil ile Cengiz Semercioğlu'na dava!

Hadise, Duymayan Kalmasın adlı televizyon programında kendisi aleyhine yapılan yorumları affetmedi.

Hadise'den Seren Serengil ile Cengiz Semercioğlu'na dava!

Ünlü pop müzik sanatçısı Hadise Açıkgöz, şarkılarının yanı sıra yatırımlarıyla gündeme geldi. Bildiniz üzere Hadise'nin Bodrum'da işlettiği La Plaj isimli mekana, iddiaya göre 1 milyon 900 bin liralık borcu nedeniyle icra geldiği haberleri basına yansımıştı. Hadise, her ne kadar iddiaların doğru olmadığını belirtse de haberler magazin gündeminde geniş yer bulmaya devam etti. Olay, son olarak Seren Serengil ile Cengiz Semercioğlu'nun sunduğu Duymayan Kalmasın programında değerlendirildi.

23-26 Mart tarihlerinde yapılan programlarda 'Hadise'ye haciz şoku', 'Hadise 200 bin liralık tatilin tadını çıkartıyor, alacaklılar borçlunun yolunu gözlüyor" gibi farklı başlıklardaki haberlerle durum değerlendirildi. Ancak Hadise, programda aleyhine yapılan gerçek dışı haber ve yorumları affetmedi.

Program sunucuları Serengil ve Semercioğlu'ndan 100'er bin liralık manevi tazminat talep etti. Televizyon kanalı ile programın sunucuları hakkında aleyhinde konuşmamaları için tedbir de isteyen Hadise'nin avukatı yapılan yorumların asılsız ve mesnetsiz olduğunu dile getirdi..

ÇOK OKUNANLAR
Yorumlar