TV HABER

Hadise O Ses Türkiye'de olacak mı? Açıklama geldi!

O Ses Türkiye’nin yeni sezonunda Hadise'nin jüri koltuğunda olup olmayacağı merak ediliyordu. En çok merak edilen bu konu bugün yanıt buldu.

Hadise O Ses Türkiye'de olacak mı? Açıklama geldi!

Yıllardır “O Ses Türkiye” programının jüri üyelerinden biri olan şarkıcı Hadise, yeni sezonda yer almayacak. Hürriyet gazetesinin aktardığı bilgiye göre şarkıcının, Ebru Gündeş’le yaşadığı polemik sonrası yapım şirketinin böyle bir karar aldığı konuşuluyor.

EBRU GÜNDEŞ VE HADİSE ARASINDA NE OLMUŞTU?

Reza Zarrab’a boşanma davası açan Ebru Gündeş, dilekçede eşinin başka kadınlarla ilişkisi olduğunu ileri sürdü. Bir gazetenin, Gündeş’in bahsettiği kadınlardan birinin yakın arkadaşı Hadise olduğu ve ikilinin birkaç kez Amerika’da buluştuğu iddiası magazin gündemine bomba gibi düşmüştü.

Gizli aşk iddiasında adı geçen Hadise ise Instagram hesabından açıklama yapmış ve “Bugüne hakkımda çıkan inanılmaz iftiralarla başladım. Bugüne kadar karşılaştığım tüm hakaretler, aşağılamalar, iftiralara karşı sabırla ve empatiyle yaklaşmaya çalıştım ama bu kadar uzun boylu değil. Kimse benim namusumu, şerefimi lekeleyemez. Avukatım Hakan Öncel aracılığı ile tüm hukuki yollarla bu mübarek ramazan gününde bana bunu yaşatanlara hesabını soracağım” ifadelerini kullanmıştı.


Hadise’yi sosyal medyadan takipten çıkan Ebru Gündeş ise sessizliğini hâlâ koruyor.

ÇOK OKUNANLAR
Yorumlar 1 yorum