KULİS

Habertürk'te şok ayrılık!

Habertürk ekranlarında 13 Ajansı, Gün Ortası ve Türkiye'nin Nabzı programlarını sunan ekran yüzü Didem Arslan Yılmaz ile kanalın yolları ayrıldı.

Habertürk'te şok ayrılık!
GAZETECİLER.COM/ ÖZEL HABER

Türkiye'nin nabzı programı sunucusu Didem Yılmaz, Habertürk'te bugün yaşanan şok gelişmeyle birlikte son programını yapamadan kanaldan ayrıldı.

Didem Yılmaz'ın konukları hazırdı bugünkü program için. Türkiye'nin nabzı bir kez daha Didem Yılmaz'la Habertürk'te atacaktı ki program öncesinde Haber Koordinatörü Suat Toktaş'la arasında bir tartışma yaşandı. Bütün çalışanların gözü önünde yaşanan bu tartışmanın alevlenmesiyle birlikte sesler 11. kata kadar yükseldi.

Gazeteciler.com'un edindiği bilgiye göre, yönetim katına kadar gelen tartışma seslerinin ardından olaya önce Veyis Ateş ardından da Kenan Tekdağ müdahil oldu. 

Tartışma son buldu fakat Habertürk yönetimi, 9 yıldır Habertürk ekranlarında olan Didem Arslan Yılmaz'la yollarını ayırdı.
DİDEM ARSLAN YILMAZ KİMDİR?

1992 yılında Flash TV’de haber sunarak televizyonculuğa başladı. Daha sonra Kanal D’ye geçerek muhabirlik yaptı. Serdar Cebe ile beraber Çalar Saat programını sundu. Devamında Show TV, Kanal 6 ve Star TV’ye geçerek Uğur Dündar ekibinde yer aldı. Habertürk’ten önce CNN Türk’teydi.