TELEVİZYON

Habertürk TV'de sürpriz ayrılık! Mehtap Özkan kanala veda etti!

Ciner Medya Grubu'na bağlı olarak yayın yapan Habertürk TV kanalından ayrılık haberi geldi. Başarılı spiker Mehtap Özkan kanalla yollarını ayırdı.

Habertürk TV'de sürpriz ayrılık! Mehtap Özkan kanala veda etti!

Ağustos 2019'da Halk TV'deki görevinden ayrılarak Habertürk TV ile el sıkışan ekran yüzü Mehtap Özkan sosyal medya hesabından kanala veda ettiğini duyurdu.

Ayrılıkla ilgili sosyal medyadan açıklama yayınlayan Özkan, paylaşımında şu ifadeleri kullandı:

"Merhaba, çok kısa zamanınızı alacağım. ?? 3 yıla yakındır çalıştığım Habertürk Tv’den kendi isteğimle ayrılmış bulunmaktayım. Bu binaya ilk geldiğim günün heyecanı ve mutluluğuyla görevimi bırakıyorum. Bana inanan ve bu sorumluluğu veren Kenan Tekdağ’a sonsuz teşekkür ediyorum. Çalışma arkadaşlarım ve en çok da siz, geceler boyu süren zorlu yayınların sizler sayesinde üstesinden geldim. ?? Ama duramam, yetinemem. Bugüne dek kendime verdiğim her sözü yerine getirmiş biri olarak yeni hedeflere doğru ilerliyorum. Çok yakında yeni adresimde yine buluşacağız. Sevgiler..."

Mesleğe 2014 yılında TV8’de başlayan sunucu, ardından bir süre Beyaz TV ekranlarında sunuculuk görevi üstlenmiş, son olarak ise Halk TV’ye geçiş yapmıştı.

ÇOK OKUNANLAR
Yorumlar