Günün muhabiri DHA'dan Ertan Kılıç
DHA muhabiri Ertan Kılıç, dün gece soğukta sokakta yaşanan 4 kişiyi bir tünelde buldu ve hemen 153'ü arayarak evsizlerin sıcak bir yatakta sabahlamalarına vesile oldu. Bu örnek davranışı nedeniyle Ertan Kılıç, günün muhabiri oluyor.
![Cuma Obuz](https://i.gazeteciler.com/2/50/50/assets/web/images/default_user.jpg)
![Günün muhabiri DHA'dan Ertan Kılıç](https://i.gazeteciler.com/2/827/517/assets/web/images/default.png)
Sağanak yağmur, şiddetli fırtına ve soğuk hava. Şüphesiz en zor durumda olanlar evsizler. İstanbul Büyükşehir Belediyesi, evsizler için çalışmaya devam ediyor. Gece saatlerinde 4 evsiz daha, 153 numaralı hatta yapılan ihbarla barınma evinde korumaya alındı.
Evsizleri görüp kayıtsız kalmayan ve 153'ü arayarak ihbar eden DHA muhabiri Ertan Kılıç, günün muhabiri oluyor.