RÖPORTAJ

Gazeteciler.com'a konuşan Mehmet Akif Ersoy'dan harekat çıkışı: Sınırda yapılan savaş muhabirliği değil!

Ünlü savaş muhabiri Mehmet Akif Ersoy Gazeteciler.com'dan Cuma Obuz'a konuştu. Gazetecilik serüvenini, savaş muhabirliği anılarını ve Kaddafi ile gerçekleştirdiği röportajın detaylarını anlatan Ersoy, Barış Pınarı Harekatı sırasında sınırda yapılan muhabirlerin yayınların savaş muhabirliği olmadığının altını çizdi.

Habertürk spikeri gazeteci yazar Mehmet Akif Ersoy Cuma Obuz'a konuştu ve kendisi hakkında merak edilen soruladı yanıtladı. 

Mehmet Akif Ersoy gazetecilik serüvenini, savaş muhabirliği anılarını ve Kaddafi ile gerçekleştirdiği röportajı anlattı.

TRT Türk’ün Trablus ve Sana muhabirliği, TRT’nin Kahire (Mısır) temsilciliği, TRT Arapça kanalının koordinatör yardımcılığı, TRT İstanbul Bölge Müdür Yardımcılığı görevlerinde bulunan Mehmet Akif Ersoy şimdilerde Habertürk TV ekranlarında gündüz kuşağında “Manşet” programını ve akşam kuşağında “Nedir Ne Değildir” programını sunuyor.

Muammer Kaddafi ile öldürülmeden önce yaptığı son röportaj ile tüm dünyaya başarısından söz ettiren ünlü savaş muhabiri Mehmet Akif  Ersoy Barış Pınarı Harekatı'na dair açıklamalarda bulundu. Ersoy sınırda yapılan yayınların savaş muhabirliği olmadığını vurguladı.

Yorumlar