KİTAPLIK

Gazeteci Gülay Fırat 'Acemi Çöpçatan'ı yazdı

Gazeteci Gülay Fırat ilk romanı “Acemi Çöpçatan” ile kitapseverlerle buluşmanın heyecanını yaşıyor.

Gazeteci Gülay Fırat 'Acemi Çöpçatan'ı yazdı

“Herkes mutlu sonları sever ama Eros’un küçük kızı sanki daha çok! Yalnız bir kusuru var, biraz acemi… Onun attığı oklar pek de hedefi vuramıyor hatta yanlış kalplere isabet ediyor…”

Gazeteci Gülay Fırat ilk romanı“Acemi Çöpçatan” ile kitapseverlerle buluşmanın heyecanını yaşıyor.

Milliyet ve Sabah gazetelerinde gündem değiştiren haberiyle tanınan Gülay Fırat’ın Tara Yayınevi’nden çıkan “Acemi Çöpçatan” kitabı yerli bir romantik-komedi türü kitabı okurların beğenisine sunuldu..

İtiraf edilsin ya da edilmesin herkesin isteği, “doğru insanı bulup mutlu bir aşka yelken açmak” meselesini fazla içselleştiren kitabın baş karakteri Eros’un, pardon Ecoş’un kendini ‘fahri aşk doktoru’ ilan etmesiyle olaylar başlıyor.

Kimi zaman Eros’un kızı, çoğunlukla yaveri ama aslında bal gibi de ‘Acemi Çöpçatan’ olan Ecrin’in maceraları; şaşırtıcı tesadüfler, gülümseten gelişmeler, karmaşık düşünceler ve bazen de kendi gönül ilişkileriyle karışıp adeta sarpa sarıyor. Nevin-Suat, Buğz-Peri, Demir-Hülya ve niceleri ‘Acemi Çöpçatan’ın okları ile feleğini şaşırıyor.

Hayatın yoğun temposuna minik bir ara verip bu iyi niyetli ama acemi çöpçatanın romantik maceralarını okurken çok eğleneceksiniz.

ÇOK OKUNANLAR
Yorumlar