KİTAPLIK

Gazeteci Bozdoğan'dan DAİŞ'in şifreleri kitabı!

Gazeteci Betül Soysal Bozdoğan aralarında Diyanet İşleri Başkanı Mehmet Görmez ve Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş'un da olduğu her biri alanında uzman 19 isimle konuştu,

Gazeteci Bozdoğan'dan DAİŞ'in şifreleri kitabı!
GAZETECİLER.COM -

Küreselleşme projesi çöktü. Kapitalizm iflas etmek üzere. Ruhun, teknolojiye kurban edildiği dijital kölelik çağında, nihilizm karanlığı tüm dünyanın üzerine bir kez daha çökmek üzereyken, bu gidişata karşı İslam, küresel çapta son direnişin gerçekleşeceği son hür kale! Ve o kalenin düşmesi için 'üst akıl' son icadını üretti: İslam ile terörü yan yana getirmeye çalışan DAİŞ.

DAİŞ'in ikinci bir görevi daha var: İslam coğrafyasında 'tarih ve medeniyetin referans ülkesi olmaya aday' olan Türkiye'yi durdurmak. Engeller kalkarsa, tarihin akışını yeniden şekillendireceğimizi iyi bildikleri için DAİŞ'i göstererek hem İslam'ı hem de Türkiye'yi etkisiz kılmayı hedefliyorlar. Bunun için de laboratuvar ortamında geliştirdikleri, genetiğiyle oynanmış bir İslam anlayışını dünyaya İslam diye yutturmaya çalışıyorlar. Söz konusu kirli proje ise ilk kez bu kadar kapsamlı bir şekilde elinizde tuttuğunuz kitapta deşifre ediliyor.

Gazeteci Betül Soysal Bozdoğan aralarında Diyanet İşleri Başkanı Mehmet Görmez ve Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş'un da olduğu her biri alanında uzman 19 isimle konuştu, şimdiye kadar kimsenin bakmadığı perspektiflerden DAİŞ gerçeğini ortaya koydu.

İşte kitapta yanıt bulacağınız sorulardan bazıları:

-Korkunç bir üst aklın tohumlarını ektiği bu mutant organizasyonun arkasında hangi "akıl merkezleri" var?

-PYD hangi sebeple Türkiye'nin güneyinde pozisyon almaya çalışıyor?

-'Vaadedilmiş Kürdistan'ın kuruluş amacı ne?

-Küresel satrançta sonraki 19 hamleyi görenlerin taktikleri nasıl anlaşılır?

-Bir sonraki 'Demokratik Katliamlar' hangi topraklarda olacak?

-İsrail, DAİŞ üzerinden nasıl genişleyebilir?

-İslam Ordusu neden kuruldu?

-'Armageddon Savaşı' projesinde DAİŞ nasıl bir rol oynayacak?

-Demografi Silahı'nı nasıl kullanıyorlar?


Betül Soysal Bozdoğan KİMDİR?

Gaziantep'te doğdu. Gaziantep Şahinbey İmam Hatip Lisesi'ni derece ile bitirdi. Newport International University'de Davranış Bilimleri okudu. Aynı üniversitede Psikoloji Yüksek Lisansı yaptı. 2004'ten bu yana yapımcı, sunucu, moderatör ve editör olarak medyada yer aldı. TVNET, 24 TV, TRT Türk ve TRT Haber'de pek çok yapımı hazırlayıp sundu. Lila ve Mor, 24 Dakika, Manşetten, Sıcak Gündem öne çıkan programları arasında. Halen TRT Haber Moderatörü olarak siyasi-politik gündemi irdeleyen 'Değişen Türkiye' programını hazırlayıp sunmaktadır. Yeni Türkiye'nin Kadınları kitabının yazarıdır. 2013'te Sultan Fatih Eğitim Kurumları tarafından 'yılın medya duyarlılığı gösteren haber programcısı' ödülünü aldı. Çeşitli ulusal ve uluslararası organizasyonları sundu. Pek çok sivil toplum kuruluşunda yöneticilik yaptı. Evlidir. Esma, Berin ve Mustafa'nın annesidir.


'DAİŞ 3. Dünya Savaşı'nın Deşifresi'

Teknik Özellikler

Yazar: Betül Soysal Bozdoğan

Yayınevi: Hayykitap - 344

Kategori: Bize Söylenmeyenler - 26

Türü: Politika, Uluslararası İlişkiler

Birinci baskı: Haziran 2016

Sayfa sayısı: 392

Ebat: 13,5 x 21 cm

Fiyatı: 27 TL


ÇOK OKUNANLAR