KULİS

Fuat Kozluklu'ya ikinci şok Habertürk'ten geldi!

Kendisi gibi ünlü bir haber spikeri olan eşi Buse Biçer'den ayırlma kararı alan Fuat Kozluklu'ya mahkeme 2 ay uzaklaştırma verdi olanlar oldu...

Fuat Kozluklu'ya ikinci şok Habertürk'ten geldi!
GAZETECİLER.COM -  ÖZEL

Deneyimli gazeteci ve anchorman Fuat Kozluklu bugün şok üstüne şok yaşıyor.  Kozluklu 2008 yılında evlendiği kendisi gibi televizyon dünyasının yakından tanıdığı sunucu Fatma Buse Biçer'den boşanıyor.

MAHKEMEDEN EŞİNDEN KORUNMAK İSTEDİ

Buse Biçer, boşanma protokolü gereği çocuğun velayetini isterken, herhangi bir maddi ve manevi tazminat talebinde bulunmadı. Ancak mahkemeden eşi Fuat Kozluklu'dan  korunmasını talep etmesi şok etkisi yarattı.

2 AY SÜREYLE ORTAK EVDEN UZAKLAŞTIRMA

Mahkeme 2 ay süreyle Fuat Kozluklu'nun eşine şiddet tehdidinde bulunmamasına, müşterek konuttan uzaklaştırılmasına ve telefonla rahatsız etmemesine karar verdi.

İKİNCİ ŞOK HABERTÜRK'TEN

Kozluklu'ya günün ikinci şok haberi ise bugün göreve başlayacağı Habertürk TV'den geldi. Kozluklu, geçen Ağustos ayına dek TGRT Haber'de Ana Haber bültenini ve Artı Eksi Gündem adında bir programı sunuyordu.

Mahkemenin ardından kısa süre önce el sıkışıp bugün çalışmaya başlayacağı Habertürk'e gitmek için hazırlanan Kozluklu'ya Habertürk yönetiminin "gelmene gerek yok" dediği öğrenildi.