TELEVİZYON

FOX'un sevilen dizisi Kanunsuz Topraklar'dan hayranlarına kötü haber!

FOX TV'nin yeni sezondaki iddialı dizilerinden Kanunsuz Topraklar, ilk altı bölüm sonrası reytingleri beklentinin altında kalınca, yayın akışından kaldırıldı.

FOX'un sevilen dizisi Kanunsuz Topraklar'dan hayranlarına kötü haber!

FOX'un Kanunsuz Topraklar dizisi de reyting kurbanı olma yolunda. Reytingleri sert bir şekilde düşen diziyle ilgili Fox Tv harekete geçti. Sevilen dizinin kanalın yayın akışında olmadığı görüldü.

KANUNSUZ TOPRAKLAR’IN YERİNE ELBET BİR GÜN GELDİ

10 Kasım Çarşamba günü Fox TV’nin yayın akışında saat 20.30’da Elbet Bir Gün dizisinin ilk bölümünün yayınlanacağı gösterildi. Yani Kanunsuz Topraklar ara verdi.

Dizinin neden ara verdiği, bu aranın ne kadar süreceği henüz açıklanmadı. Ancak yapılan tahminler dizide yaşanan yönetmen değişikliğinin ve senaryoda da bazı değişimlerin gerçekleştirilmesi için böyle bir ara verilmiş olabileceğine işaret ediyor.

YÖNETMENİ DEĞİŞTİ

Dizinin en başından bu yana ekibin başında bulunan usta yönetmen Faruk Teber ayrıldı. 6 bölüm çektikten sonra görevini Cevdet Mercan’a devreden Faruk Teber artık ekip ile birlikte olamayacak. Yeni yönetmenin gelişi ile birlikte bazı değişimler yaşanması da bekleniyor.

ÇOK OKUNANLAR
Yorumlar