TELEVİZYON

Flash TV'nin Al Sana Haber programının kadrosu değişti!

Flash TV'de hafta içi her gün ekrana gelen, herkesin Sisi lakabıyla tanıdığı Seyhan Soylu'nun moderatörlüğünde, Nihat Doğan, Bahar Candan ve Ebru Polat'ın sunduğu Al Sana Haber programının kadrosunda flaş bir değişiklik yaşandı. Haberi Ebru Polat duyurdu.

Flash TV'nin Al Sana Haber programının kadrosu değişti!

Hakan Aygün’ün genel yayın yönetmenliğini üstlendiği Flash TV, 11 Ekim’de yeniden yayın hayatına başlamıştı.Flash TV'de hafta içi her gün izleyiciyle buluşan magazin ve aktüel programının kadrosu değişti. Değişikliği Ebru Polat, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla duyurdu.

Seyhan Soylu moderatörlüğünde Nihat Doğan, Tuğba Ekinci, Ebru Polat ve Bahar Candan'ın yorumculuk yaptığı Al Sana Haber programında Tuğba Ekinci-Nihat Doğan arasında yaşanan Türk-Kürt kavgası uzun bir süre konuşulmuştu. Yaşanan bu tartışmanın ardından WhatsApp yazışmaları sosyal medyada ifşa olurken, Tuğba Ekinci programdan ayrılmıştı.

SÜRPRİZ İSİM KİM?

Ekinci’nin yerine Nurseli İdiz’in geleceği iddia edilirken bugün flaş bir gelişme yaşandı.Şarkıcı ve sunucu Ebru Polat, Instagram hesabından yaptığı paylaşımla yorumcu kadrosunun değiştiğini ve aralarına yeni sürpriz isimlerin katıldığını duyurdu.Seyhan Soylu, Nihat Doğan ve kendisinin programda yer alacağının altını çizen Polat'ın paylaşımından sonra programda Tuğba Ekinci, Bahar Candan ve Nurseli İdiz'in olup olmayacağı merak edildi.

SOSYAL MEDYADAN DUYURUDU

Ebru Polat, Instagram hesabının hikaye bölümünden yaptığı paylaşımda şu ifadelere yer verdi: 'Pazartesi günü programımıza Seyhan Soylu, Nihat Doğan ve ben kaldığımız yerden yeni eklenen yorumcularla devam ediyoruz. Kadromuz değişti. Sevgiler.'

Kaynak: Medyaradar

ÇOK OKUNANLAR
Yorumlar