GÜNCEL

Fatih Altaylı ne görüntülere ne içilene takıldı onu kızdıran Deniz Zeyrek'in cevabı

Ekrem İmamoğlu ve Canan Kaftancıoğlu'nun buluştuğu yemeğin tartışılan görüntülerine Fatih Altaylı da bir yorumda bulundu. Altaylı, Melih Gökçek'in yorumunu ciddiye almadığını ve güldüğünü fakat Deniz Zeyrek'in yaptığı uzunca izahatın kendisini kızdırdığını belirtti.

Fatih Altaylı ne görüntülere ne içilene takıldı onu kızdıran Deniz Zeyrek'in cevabı

Ekrem İmamoğlu ve Canan Kaftancıoğlu'nun katıldığı kaz eti tanıtımı yemeği görüntüleri olay oldu. Fatih Altaylı'nın da gündemindeydi konu ama o Deniz Zeyrek'in Melih Gökçek'e cevabına takılmış.

İspitçiye abuk yanıt

İstanbul’da bir et lokantasında kaz yemekleri yapılmış.

Kars’ın ünlü kazını tanıtmak amacıyla.İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı İmamoğlu ve CHP İl Başkanı Kaftancıoğlu ve bir grup da gazeteci.

Ankara’nın geçen dönem görevden istifa ettirilmiş belediye başkanı Melih Gökçek niyeyse bu yemeğe kafayı takmış ve sosyal medya üzerinden sallamış.

"Bakın işte onlar da ziyafetteler ve bakın bakın şarap da içiyorlar” kıvamında konuya girmiş. Aslında bir ilkokul çocuğu düzeyi.

“Örtmenim bakın Ekrem naptı” ispitçiliği.Okuyunca güldüm.

Kendi kendime dedim ki, “Melih Başkan hâlâ içinde kalan ukdeyi çıkaramamış ama onu görevden alan CHP değildi, onu unutuyor” Açıkçası ciddiye alınacak bir şey değildi.

Ama gazeteci arkadaşımız Deniz Zeyrek almış. Uzunca bir izahattan sonra da “Ekrem Başkan ve Kaftancıoğlu şarap değil su içtiler”

Açık söyleyeyim bu yanıt beni Melih Gökçek’in “kuyruk acılı” ispiyonculuğundan daha çok kızdırdı.

“Şarap içmediler”

İçseler ne olurdu Deniz kardeşim. Bu mu mudur vereceğin yanıt!

Yuh artık.

ÇOK OKUNANLAR
Yorumlar