KULİS

Esra Erol Hanife'yi de mi transfer ediyor?

Zuhal Topal'ın elinden en sevilen damat adayı Umut Yılmaz'ı alan Esra Erol'un, popüler gelin adayı Hanife'yi de kadrosuna katmak istediği konuşuluyor.

Esra Erol Hanife'yi de mi transfer ediyor?

Ekranların kanlı bıçaklı rakipleri Esra Erol ile Zuhal Topal arasındaki transfer yarışı uzun süre bitmeyecek gibi görünüyor.

İzdivaç programları arasında trasfer yarışında Esra Erol kavgalı olduğu rakibi Zuhal Topal'a gol üstüne gol atıyor. Sevgi ve Çağrı'nın ardından son dönemin en popüler gelin adayı Hanife ile yaşadığı aşkla adından söz ettiren damat adayı Umut Yılmaz da Zuhal Topal'dan ayrılarak Esra Erol'un kadrosuna dahil oldu.

Umut ve Hanife
ESRA EROL'U BIRAKIP ZUHAL TOPAL'A GİTMİŞTİ 

Umut Yılmaz, Esra Erol ikinci çocuğuna hamile olduğu dönemde onun programında yer alıyordu. Esra Erol'un hayli sevdiği damat adaylarından biri olan Umut Yılmaz, transfer teklifi alınca onu ezip Zuhal Topal'a gitmişti.

Umut Yılmaz, Zuhal Topal'ın izdivaç programında Hanife ile yaşadığı inişli çıkışlı aşkla popüler oldu. Umut ile Hanife'nin aşkı sonunda kanaldaki diğer izdivaç girişimleri gibi reyting şovuna dönüşmüştü.

BU KEZ ZUHAL TOPAL'A KAZIK ATTI

Hanife'den ayrılan Umut bu kez Zuhal Topal ve ekibine kazık attı. Yeni yayın döneminde Zuhal Topal'ın izdivaç programından ayrılan Umut, 'af dileyerek' Esra Erol'a dönüş yaptı.

HANİFE DE Mİ GELİYOR?

Zuhal Topal'ın Umut ile yaşadığı aşkla popüler olan gelin adayı Hanife için de dedikodular dönüyor. İddialar arasında Hanife'nin de Zuhal Topal'ı terkedip Esra Erol'a gideceği yönünde.
Hanife ve Umut, geçtiğimiz sezon bir birliktelik yaşamış, sonrasında ise anlaşamadıklarını açıklamışlardı. Uzun bir süre Umut'u etkilemek için çaba harcayan Hanife, Umut'tan ailesi ile tanıştıktan sonra ayrılmıştı.