POLEMİK

Ersoy Dede Ayşe Arman'a fena çaktı; Hayali röportajcı!

Star yazarı Ersoy Dede, Ayşe Arman'ın sohbet arasında söylenen bir kelimeyi röportajına eklediğini iddia etti.

Ersoy Dede Ayşe Arman'a fena çaktı; Hayali röportajcı!

Star yazarı Ersoy Dede, Hürriyet yazarı Ayşe Arman'ı yerden yere vurdu.

Ersoy Dede, Ayşe Arman'ın Evrencan Gündüz'ün sohbet arasında söylediği sözleri röportajına eklediğini belirterek "Bu konuda ne kadar sabıkalı olduğunu bildiğimiz için yadırgamadık" dedi.

İşte Ersoy Dede'nin bugünkü yazısından bir bölüm:

Ayşe Arman’ın hayali röportajı

Benim dinlemekten büyük keyif aldığım muazzam bir ses Evrencan Gündüz.. Daha Ayşe Arman varlığından habersizken ben katıldığı yarışma programında tanıdım onu.. Sonra da Youtube’dan sokak performanslarını, farklı partnerlerle yaptığı düet cover’ları falan çaldım.. Tanışmak kısmet olmadı..

Bir radyo programı için sözleştiğimiz gün 15 Temmuz kalkışması yaşandı. İptal ettik, bir daha da buluşamadık. Ama yakından takip ediyorum çalışmalarını.. Önceki gün Ayşe Arman’a verdiği mülakatı okudum. Babası (hayranı olduğum) rahmetli Asım Can Gündüz ile ilgili sözlerini hayretler içinde okudum.

Bir mülakatta olmayacak kadar özel şeyler söylemiş.. İçimden‘bu adama bu konularda kendisini yönlendirecek bir arkadaş şart’ diye geçirmiştim.. Tam o sırada sosyal medyadan yaptığı açıklama düştü önüme. Tam tahmin ettiğim gibi. Özel sohbette anlattıklarıyla mülakatı birbirine karıştırıp yayınlamış Ayşe Arman.

Hiiiç şaşırmadım. ‘Yapmamıştır’ diyemedim.. Söz sırası Arman’a gelince o da bir açıklama yaptı. Özetle,“Bana söylenmemiş bir sözü yazmam” dedi.. Taraflardan biri gerçeği olduğu gibi yansıtmıyor anlaşılan. O zaman sabıka kayıtlarına bakmamız lazım. Daha Evrencan’ı çok tanımıyoruz. Ama Ayşe Arman bu konuda güvenilirliğini yitirmiş bir isimdir.. “Bana söylenmemiş bir sözü yazmam..” diyor. Fakat ‘Rhonda Byrne’ın basın bültenini, köşesine ‘röportaj’ diye taşımışlığı bile vardır.. Kime inansak sizce...

Ersoy Dede'nin yazısının tamamı için tıklayın

Yorumlar