GÜNDEM

Ersoy Dede: Allah CHP medyasına insaf versin!

Star yazarı Ersoy Dede, CHP yanlısı medyanın AK Partili belediyelerde istifa çetelesi tuttuğunu ancak CHP'li belediyelere gözlerini kapattıklarını iddia etti.

Ersoy Dede: Allah CHP medyasına insaf versin!

Star yazarı Ersoy Dede, Kadir Topbaş ve Düzce Belediye Başkanı'nın istifasından sonra CHP yanlısı medyanın AK Partili başkanlar üzerinden istifa çetelesi tuttuklarını iddia etti?

Ersoy Dede "Hangi CHP’li Belediye Başkanı istifa edecek?" başlıklı yazısında medyanın bir bölümünü topa tuttu.

Ersoy Dede özetle şunları yazdı:

Hangi CHP’li Belediye Başkanı istifa edecek?

Bu sorunun ne kadar komik göründüğünün farkındayım.. Günlerdir CHP medyası AK Parti’nin hesap veren teşkilat yöneticilerinin yerel siyasetçilerinin istifasını konuşuyor..

Yıllardır ‘AK Parti’de istifa müessesesi işlemiyor’ diyen CHP medyası, şimdi de istifa çetelesi tutuyor.  ‘Bakalım sıra kimde?’ diye haberler, yazılar.. ‘İstifa toto’ oyunları.. Yahu hiçbir iş yapmadığı halde sadece ideolojik nedenlerle seçilen ve sorgusuz sualsiz görevde kalan CHP’li belediye başkanları hakkında tek satır eleştiriniz yok mu sizin?.. Çok mu memnunsunuz İzmir’den mesela?.. Allah aşkına bütün siyasi eleştirilerinizi bir kenara bırakın ve Şişli, Beşiktaş, Kadıköy Belediye başkanlarından razı mısınız, söyleyin n’olursunuz?..

Bakın Kadir Topbaş istifa etti işte..İstifa etti, yahut istifası istendi.. Neyse.. Gitti işte.. Bakın Düzce Belediye Başkanı’na. ‘Makam arabası’ skandalından, nepotizme, gübre faciasına kadar onlarca saçma sapan işin faturasını Erdoğan’a çıkarmaya çalışanlar..

Gitti adam gitti..

Ama.. Terör örgütünün mitingine lojistik sağlayan Kartal Belediye Başkanı da görevde, vatandaşın milyonlarca lirasını buharlaştıran Şişli Belediye Başkanı da… Karakol basan Beylikdüzü Belediye başkanını büyükşehir için aday yaptınız.. Hâlâ AK Parti ile uğraşıyorsunuz.. Allah insaf versin..

Ersoy Dede'nin yazısının tamamı için tıklayın

Yorumlar