REKLAM

Erken Rezervasyon ile Balayı Tatilinizde Yerinizi Şimdiden Ayırtın

Balayı tatillerini daha uygun fiyatlara yapmak isteyenler, günler öncesinden rezervasyonların yapmaya çalışırlar.

Erken Rezervasyon ile Balayı Tatilinizde Yerinizi Şimdiden Ayırtın

Tatil dükkanı sitesi balayı otelleri seçenekleri ile yeni evli çiftlere çok sayıda seçenek sunuyor. Rezervasyon yapılabilecek otel sayısı çok fazladır ve siteyi ziyaret edenler tüm otelleri tek tek inceleyebiliyorlar. Balayı tatillerini erken rezervasyon ile daha ucuza yapmak isteyenler, rezervasyonlarını daha erken yapmaya çalışmalıdır. Siteye erişim yapanlar, ileri tarihlerde yapabilecekleri tatilleri için rezervasyon hizmetlerini hemen yapabiliyorlar. Otellere ait tatil seçeneklerinin tamamına yer vererek seçim yapılmasının kolaylaştırıyorlar.

Kıbrıs Tatili

Balayı için ayrılan zamanı Kıbrıs’ta geçirmek isteyenler, sitenin Kıbrıs turları hizmet seçeneklerinden faydalanabiliyorlar. Otel seçimi yapılırken, tatilde gezilebilecek yerler belirleniyor ve turlara katılarak, tarihi yerler, doğa güzellikleri rehber eşliğinde gezilerek görülebiliyor. Bu hizmetlerden faydalanabilmek için sitenin, hizmet kategori bölümlerinin seçilmesi ve rezervasyon yaparken alınmak istenilen hizmetlerin belirlenmesi gerekiyor. Kıbrıs tatilinizi, tur seçenekleri sayesinde en iyi şekilde geçirebilirsiniz. Balayı tatilinizi daha uygun fiyatlara yapmak için erken rezervasyonlar yaparken, katılabileceğiniz tur türlerini de seçebiliyorsunuz.

Balayı Otelleri

Balayı otelleri, misafirlerine özel hizmetler sunan otellerdir. Kıbrıs erken rezervasyon otelleri arasında yer tüm oteller, konumlarına ve yapılarına göre farklı hizmet seçeneklerini sunuyorlar. Tatildükkanı sitesinde, erken rezervasyon seçenekleri değerlendirilirken, otellerin sundukları hizmetler seçilebiliyor.

Balayı otellerinin özel hizmet seçenekleri arasında yer ayan hizmet türlerinden bazıları şunlardır;

 • Oda süsleme
 • Misafirliğe bağlı üst kategori oda
 • Spa indirimi
 • Odaya kahvaltı servisi
 • Özel bornoz havlu
 • Odaya içecek servisi

Balayı otellerinin sundukları hizmetlere göre fiyatları değişmektedir. Sitede, tüm oteller için farklı oranlarda indirim seçenekleri sunuluyor. Erken rezervasyon süresi ne kadar erken olursa, hizmetler için sunulacak olan fiyatlar daha ucuz olacaktır. Sitedeki otel rezervasyonlarını yaparken, tarih aralığına göre farklı fiyat seçeneklerinin olduğunu görebilirsiniz.

Hizmet Türleri

Yaz tatili ya da balayı tatilleri için Kıbrıs otellerini tercih edenler, siteye giriş yaparak, otel seçmeye başlayabiliyorlar. Otel seçiminden önce sitede sunulan hizmet türlerini inceleyerek, hangi seçeneklerden faydalanabileceğinizi görebilirsiniz.

Tatildükkanı hizmet türleri için oluşturulan başlıklar;

 • Turlar
 • Yurtiçi otel
 • Kıbrıs
 • Balayı otel
 • Son dakika otelleri
 • Erken rezervasyon

Başlıklarından oluşuyor. Turlar bölümünü inceleyenler, erken rezervasyonlarını turlara göre belirleyebiliyorlar. Balayı tatili için rezervasyon yapacaklar, seçtikleri tarihlere göre katılabilecekleri turları belirleyebiliyor. Sitede yer alan turlar bölümünde, yurtiçi ve yurtdışı birçok tur seçeneği yer alıyor. Tur takvimi bölümümde yılın her ayı için belirlenmiş olan tur seçenekleri yer alıyor.

En İyi Otellerde Daha Ucuz Tatil

Balayı tatilleri hazırlıkları yapanlara, online olarak istedikleri zaman rezervasyon yapma imkanları sunuyorlar. En iyi otellerde daha ucuz tatil yapabilmek için sitenin erken rezervasyon bölümünden işlem yapmanız gerekiyor.

Online işlemler öncesinde detaylı bilgiler almak isteyenler, sitenin, tatil hattı ya da canlı destek hizmetleri üzerinden bilgi talebinde bulunabiliyorlar. Balayı tatilleri için Türk müşterileri, yurtiçi ve Kıbrıs otellerinden seçim yapabiliyorlar. Yurtiçinde tatil bölgelerinde, balayı oteli olarak hizmet veren çok sayıda otel bulunmaktadır. Bu otelleri fiyatlarına göre seçebiliyorsunuz.

Erken rezervasyon yaptığınızda, tatile gideceğiniz döneme göre daha ucuza yerinizi ayırtabiliyorsunuz. Site üzerinden yılın her dönemi için erken rezervasyon yapabiliyor, en iyi otellerde daha ucuza yerinizi ayırtabiliyorsunuz.

Lüks Oteller

Ülkemizde balayı için otel seçilmek istenildiğinde, daha çok Antalya ve Kıbrıs otelleri değerlendirilmektedir. Tatil dükkanı sitesi tüm müşterilerine, lüks otel seçeneklerini, yurtiçi otelleri ve Kıbrıs otelleri olarak sunuyor. Siteyi ziyaret ederek, düşledikleri tatil seçeneklerine göre otel seçimlerini yapabiliyorlar. Lüks otellerde, özellikle balayı tatilleri için gelen müşterilere, daha ayrıcalıklı özel hizmetler sunuyorlar. Lüks oteller, balayı tatillerinin romantik bir ortamda geçmesini sağlayarak, insanların en iyi zamanı geçirmelerini sağlıyorlar.

Oda Hizmetleri

Erken rezervasyon yaparak tatilini daha ucuza getirmek isteyenler için en iyi adres olarak tatildükkanı internet sitesi gösteriliyor. Bu sitede, tüm otellerin oda hizmetleri, ücretli ve ücretsiz hizmet türleri, ulaşım imkanları, konumları gibi her türlü bilgiye yer veriliyor. Balayı tatillerinde konforu yaşamak isteyenlere oda hizmetleri farklı seçeneklerde sunuluyor. Erken rezervasyon yapılırken, otellerin oda hizmetleri özel olarak incelenir.

Otel sınıflarına göre verilen oda hizmet türleri şunlardır;

 • Sadece oda
 • Oda kahvaltı
 • Oda & kahvaltı
 • Her şey dahil
 • Alkolsüz her şey dahil

Balayı tatilinin hem romantik hem de ucuz olmasını istiyorsanız, sitede sunulan tüm rezervasyon seçeneklerini ve otel hizmetlerini incelemelisiniz. Site, online hizmetleri ile isteyenlere ileri tarihlere ait erken rezervasyonların yapma imkanları sunuyor.

Balayı İçin Erken Rezervasyon

Balayı için otel rezervasyonları, yılın her dönemi için yapılabilmektedir. Kıbrıs otelleri, yılın her dönemi için balayı hizmetleri sunuyorlar. Yaz dönemine denk gelen balayı tatilleri için birçok kişi yurtiçi otelleri seçmektedir. Sitede, yer alan oteller arasında, deniz otelleri ve doğa otelleri yer alıyor. Balayınızı geçirmek istediğiniz ortama göre seçimler yapabiliyorsunuz. Kış dönemlerinde balayınızı geçirmek istiyorsanız, kayak merkezlerinin bulunduğu yerlerdeki otelleri seçebiliyorsunuz. Erken rezervasyonlar ile her dönem için daha ucuza otel seçimlerinizi yapabiliyorsunuz.

Balayı otel seçenekleri farklı seçeneklerden oluşur;

 • Romantik balayı oteli
 • Ekonomik balayı oteli
 • Her şey dahil balayı oteli
 • Denize sıfır balayı oteli
 • Butik balayı oteli
 • Kapalı havuzlu balayı oteli

Erken rezervasyonunuzu yaparken, balayı tatili için seçim yaptığınızı belirttiğinizde, sizler için en güzel manzaraya sahip oda seçeneklerini sunuyorlar.

Erken Rezervasyon Avantajı

Lüks ve ünlü otellerde, son dakika yer bulmak zor olmaktadır. Özellikle yaz ayları tatil dönemlerine denk geldiğinde, Kıbrıs ve Antalya otellerinde yer bulmak imkansız olacaktır. Erken rezervasyon ile hem yerinizi günler öncesinden ayırmış hem de normal fiyatına göre daha ucuza ayarlamış olursunuz. Tatil dükkanı sitesi erken rezervasyon avantajları ile balayı tatili yapmak isteyenlere en iyi hizmetleri sunuyorlar. Sitede, erken rezervasyon için her otel için indirimli fiyat seçeneklerini gösteriyorlar. Otellerin sundukları hizmet türleri ve indirimli fiyat avantajlarına göre seçim yapabiliyor ve rezervasyonunuzu oluşturabiliyorsunuz.

Yurtiçi Otelleri

Sitede yer alan otel seçenekleri arasında, yurtiçi ve yurtdışı otel seçenekleri yer alıyor. Yurtiçi balayı otelleri olarak daha çok Akdeniz bölgesindeki oteller yer alıyor. Balayı için rezervasyon yapmak isteyenler, Antalya otellerini seçerek, erkenden rezervasyonlar yapabiliyorlar. Antalya balayı otelleri seçenekleri ile tüm müşterilerine unutulmaz anlar yaşatmaya ve evlilik hayatlarına güzel bir başlangıç yapmalarına olanak tanıyorlar. Site üzerinde yer alan otellerin tamamı için balayı tarihine göre erken rezervasyon yapabiliyorsunuz. Belirlenen tarih için fiyat seçeneği bilgisine ulaşamadığınız zaman sitenin tatil hattı numarasını arayarak, seçtiğiniz otel için erken rezervasyonunuzu telefonla yaptırabiliyorsunuz.

Ucuz Tatil

Tüm insanlara yılın her dönemi için ucuz tatil seçenekleri sunan tatil dükkanı, balayı tatili planlayanlara da en iyi otelleri ucun fiyat seçenekleri ile sunuyor. Düğün hazırlığını yapmaya başladığınız ve düğün tarihinizi belirlediğiniz anda site üzerinden tatil rezervasyonunuzu hemen yapabiliyorsunuz. Bu anda yapacağınız rezervasyonlar sayesinde, lüks otellerde daha ucuz fiyatlara tatilinizi yapabileceksiniz. Erken rezervasyon sayesinde yaz ya da kış dönemlerinde tatillerinizi en iyi otellerde yapabilirsiniz.

ÇOK OKUNANLAR
Yorumlar