RÖPORTAJ

Erhan Çelik'ten Cengiz Semercioğlu'na Gülben ayarı

Hürriyet yazarı Cengiz Semercioğlu zaman zaman polemik yaşadığı TRT anchorman'i Erhan Çelik'le röportaj yaptı. Erhan çelik röportajda Semercioğlu'na sözlerini esirgemedi.

Erhan Çelik'ten Cengiz Semercioğlu'na Gülben ayarı

Gülben Ergen ile olaylı bir şekilde boşanan ve o günden bu güne ağzını bıçak açmayan Erhan Çelik, Hürriyet gazetesine röportaj verdi.

İlk kez Gülben Ergen ile ayrılıklarına bu kadar net değinen Çelik, Cengiz Semercioğlu'nun 'Gülben' sorularını duyunca çılgına döndü. "Yaşandı, bitti. Özellikle siz, hanımefendinin sözcülüğünü yaptınız" diyerek gazeteciye sert çıktı.

"HANIMEFENİDİNİN SÖZCÜLÜĞÜNÜ YAPTINIZ"

Gazeteci Cengiz Semercioğlu, TRT ana haber bülteni sunucusu Erhan Çelik ile referandum süreci ve kanalının politikası üzerine sohbet etti. Konu Gülben Ergen'e gelince, "Ortada bir şey yokken boşandınız" sorusu yöneltildi. Erhan Çelik şu ifadeleri kullandı:

"Zaten "ortada" bir şeyin olmaması doğal değil mi? Biten herhangi bir şey değil, evlilik. Evliliklerde yaşananlar zaten ortaya saçılmaz. Ben bu konuda konuşmayacağım.Yaşandı, bitti. Özellikle siz, yani Hürriyet tek taraflı olarak ama haber ama röportajlarla hanımefendinin sözcülüğünü yaptınız. Ombudsmanınız Faruk Bildirici bile artık bu duruma dayanamadı da "Yapmayın" dedi. O nedenle ben bu konuda bir şey söylemeyeyim istersen. Dediğim gibi geride kaldı. Dönüp arkama bakan bir yapım hiç olmadı."

"YENİDEN EVLENMEK İSTİYORUM"

Erhan Çelik, yeniden evlenmesiyle ilgili olarak, "Sadece evlenmek değil, yeniden çocuk sahibi de olmak istiyorum. Benim için dünyadaki en değerli şey aile. Onun sıcaklığı ve huzurunu Allah nasip ederse doğru insanla, yeniden yaşamak istiyorum." ifadelerini kullandı.

RÖPORTAJ SONRASI İTİRAF: POLEMİKLER YAŞADIK

Röportajı gerçekleştiren Cengiz Semercioğlu, "Zaman zaman aramızda polemikler yaşadık" itirafında bulundu. Röportaj sonrası itiraflarını sürdüren Semercioğlu, "Gülben Ergen'le ilgili aklınıza gelebilecek her türlü soruyu sordum, sıkıştırdım, ısrarcı oldum. Erhan, "Hem biten ilişkisi hakkında konuşan bir erkek değilim hem de bu konuda konuşmak oturduğum koltuğun ağırlığına yakışmaz" diyerek hepsini reddetti. " açıklamasında bulundu.

ÇOK OKUNANLAR
Yorumlar 1 yorum