GÜNDEM

Ece Üner program tanıtımındaki çığlığa açıklık getirdi

Kanal D'de yeni bir program sunan Ece Üner'in tanıtımda kullandığı çığlık seslerinin Emine Bulut'un kızına ait olduğu iddiası tepkilere yol açtı. Ece Üner, tanıtımdaki çığlıkla ilgili açıklama yaptı.

Ece Üner program tanıtımındaki çığlığa açıklık getirdi

Show TV Ana Haber Spikerliği'ni bırakıp Kanal D'de gündüz kuşağı programına başlayan Ece Üner'in "Susma" adlı programının tanıtımında kullandığı çığlık seslerinin, eşi tarafından vahşice katledilen Emine Bulut'un kızına ait olduğu iddiası, büyük eleştirileri beraberinde getirdi. Önceki gün sosyal medyada konuyla ilgili tepki çeken Üner, sessizliğini programında bozdu.

"SES, EMİNE BULUT'UN KIZINA AİT DEĞİL"

Tanıtımdaki seslerin, Emine Bulut'un değil 25 Haziran'da kocası tarafından katledilen Yemen Akoda'nın 25 yaşındaki kızına ait olduğunu söyleyen Üner, şunları dile getirdi:"Ben size hep gerçeği söyleyeceğim dedim. Tanıtımın başındaki çığlıkla ilgili yanlışlar var. O küçük bir kızın çığlığı değil. Bir çocuk istismarı yoktu orada. Öncelikle şunu belirteyim, Emine Bulut'un kızını ben de takipteyim. Olayın başından beri takipteyim. Asla böyle bir şeye izin vermem. O çığlık benim için milattı.

"HABER SPİKERLİĞİNİ BIRAKMAMIN SEBEBİ"

O, benim haber spikerliği ceketimi çıkarmama neden olan çığlık. O çığlık, 25 Haziran'da annesini kaybeden bir kızın çığlığıydı evet, genç bir kızın, reşit bir kızın çığlıydı. O kız da isyan ediyordu. Defalarca şikayet etmişlerdi. Ben o gün, haber spikerliğini bırakıp, kariyerimi değiştirdim."

Yorumlar