TV HABER

Dünyaca ünlü medya grubu, Number 1'a ortak oldu

122 ülkede yayın yapan Fashion One TV International, Türkiye pazarına Number1 Medya Grubu’yla yüzde 50 ortak olarak adım attı.

Dünyaca ünlü medya grubu, Number 1'a ortak oldu

122 ülkede yayın yapan Fashion One TV International, Türkiye pazarına Number1 Medya Grubu'yla yüzde 50 ortak olarak adım attı. Uluslararası moda, eğlence ve life style kanalı New York merkezli Fashion One, moda sektörünün en büyük içerik sağlayıcıları arasında yer alıyor.

Bu stratejik ortaklık sayesinde, Türk turizmi ve tekstili dünya pazarlarına açılma şansı yakalayacak. Fashion One TV’nin uluslar arası içeriği de Türk izleyicisiyle buluşacak.

Fashion One Group CEO’su Ali Gürsoy, ortaklık için yaptığı açıklamada şu ifadaleri kullandı:

“Bu ortaklık, genişlemekte olan grubumuzun en önemli adımlarından. Türk pazarının değerini ve ne kadar önemsediğimizi, Number1 Medya Grubu ortaklığı ile gösteriyoruz. Ekonominin yeniden hareketlenmesi sonucu, Türk pazarına girmemiz için en doğru zaman. Türk moda piyasası, tasarım ve üretim açısından, hem yerel hem de uluslar arası pazarda yeniden büyümeye başladı. Bu açıdan, sektörün en iyi içeriklerini Türk izleyicisiyle buluşturmak için sabırsızlanıyoruz. Türkiye’ye adım atmamız, ulusarası büyüme stratejimizin bir parçası..."
 
 

Yorumlar